starter set - manicure hybrydowy

  • 2016-07-31, o 21:59
  • 15
  • 6 590
  • 14
  • 13

starter set - manicure hybrydowy

Dziewczyny,co sądzicie o gotowych zestawach startowych? Podoba mi się bardzo taki z NeoNail http://www.neonail.pl/pl/produkt/5180-zestaw-starter-set-premium-z-lampa-9w-bezprzewodowa.html (lampa bezprzewodowa (h)) sprawdziłam i cenowo wychodzi korzystniej niż kupić to osobno,szczególnie w aktualnej promocji.

Re: starter set - manicure hybrydowy

Opłaca się :) W takim zestawie ma się już wszystko co potrzebne do zrobienia hybryd a neo nail to dobra firma. Bierz śmiało, ja też kupiłam cały zestaw, wyszło taniej i za jednym zamachem (makeup)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Moja ciocia znalazła podobny zestaw za 150 zl razem z wysyłką a przyjaciółka kupiła za 200 zł razem z wysyłką.  W sumie  bardzo podobają mi się takie zestawy, ponieważ nie musimy wtedy wydawać majątku na to wszystko. Ja osobiście polecam poszukać tak na allegro lub innych stronach bo zawsze można znaleźć coś dobrego a zapłacić mniej, ale ten zestaw tez jest w sumie okej :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: starter set - manicure hybrydowy

Ostatnio zamówiłam Semilac, który bardzo przypadł do gustu moim klientkom. wszystko jest porządne i sprwadzone. polecam

Re: starter set - manicure hybrydowy

Ja kupowałam swojej koleżance na urodziny taki zestaw startowy. Lampka, 2 kolorki, top, baza, patyczki, waciki bezpyłowe, odtłuszczacz, cleaner, jakieś szablony, efekt syrenki i zapłaciłam z wysyłką 170zł. Z pewnościa nie kupiłabym tego za tyle kupując osobno, więc polecam brać zestawy :)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Ja mam taki zestaw z Semilaca i jest genialny:)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Ja mysle wlasnie nad tym z Semilaca:)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Ja mysle wlasnie nad tym z Semilaca:)

2016-10-15 10:28:49 autor taks

Ja tak samo:)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Wole robic hybrydy u kosmetyczki:)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Ja mysle wlasnie nad tym z Semilaca:)

2016-10-15 10:28:49 autor taks

Ja tez:)

Re: starter set - manicure hybrydowy

Na DobraRada są całkiem fajne zestawy, mam jeden i polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: