sposób na porost brwi

  • 2015-12-24, o 20:07
  • 29
  • 15 402
  • 18
  • 18

sposób na porost brwi

hej, dziewczyny czy znacie jakies sposoby aby prześpieszyć porost nowych brwi? chcialabym je zagescic, przez lata wyrywania mam kilka ubytkow, co stosowac aby wloski zaczely rosnac?

Re: sposób na porost brwi

odżywki do rzęs tylko te polecane is kutecznie niestety też drogie, bo takie za 20 zł niestety nic nie zdziałają tzn. cudów Ci nie zrobią 

Re: sposób na porost brwi

Potrzebna czasu.....

Re: sposób na porost brwi

odżywki do rzęs tylko te polecane is kutecznie niestety też drogie, bo takie za 20 zł niestety nic nie zdziałają tzn. cudów Ci nie zrobią 

2015-12-25 10:31:36 autor ulu

 

zgadzam się, potrzebujesz jakies dobrej odżywki i najlepiej w ogole nie wyrywaj włosków to powinny zaczac odrastac

Re: sposób na porost brwi

odżywki do brwi i rzęs, nie wszystkie kosztują po kilkaset zł, za około 50-60 zł można juz kupić w aptece long4lashes czy jakoś tak

Re: sposób na porost brwi

Tak, long4lashes jest tani i podobno skuteczny, ewentualnie olejek rycynowy, może trochę przyspieszy porost.

Re: sposób na porost brwi

wlasnie widzialam na allegro odzywke za 250 zl ;/ chyba zdecyduje sie na 4longlashes chociaz czytalam ze ta wersja do brwi nie przynosi az takich efektow jak wersja do rzes :(

Re: sposób na porost brwi

Olejek rycynowy ja polecam, w aptekach 3-6zl, naprawdę sie sprawda, na brwi jak i na rzęsy:) 

 

Re: sposób na porost brwi

nie znam

Re: sposób na porost brwi

olejek rycynowy , rozmarynowy i z kiełków pszenicy

Re: sposób na porost brwi

U mnie również świetnie sprawdził się olejek rycynowy, więc szczerze polecam. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: