sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

  • Temat zamknięty
  • 2010-09-29, o 06:00
  • 9
  • 5 189
  • 1
  • 5

sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Witam serdecznie,
planuje kupic wieksza ilosc kosmetykow ze sklepu
czy moge liczyz na fakture vat?

prosze o kontakt na priv.

pozdrawiam

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Witam chcialam powiedziec ze jestem zadowolona z kosmetykow zakupionych u ladymekap , przesylka przyszla exspresowo zamowilam we wtorek a w czwartek juz mialam i na pewno zostane twoja klientka Moniko dziekuje Teraz czekam az pojawi sie w magazynie paletka z nyx bo od dawna nosilam sie z zamiarem kupna takiej palety lecz nie moglam sie zdecydowac na firme ale skoro ty ja polecasz to ja kupie bo jesttem pod wrazeniem twoich makijazy a wiem ze korzystasz z tych kosmetykow a przedewszystkim chcialam taka gdzie jest duzy wybor kolorow I czekam na nowe filmiki i nowe porady

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Paletka na pewno będzie czekam za towarem, najpóźniej za 2 tyg będą

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Witam

Sklep ladymakeup jest cudowny zamówiłam zestaw pędzli maestro wraz z etui, do tego kredkę milk z NYX-a w środę a dzisiaj cieszę się z paczki. Bardzo solidne opakowanie, ponieważ każdy pędzel jest opakowany w oddzielną folię i dodatkowo wszystkie są owinięte folią bąbelkową. Poza tym miałam niezłą niespodziankę bo byłam pewna, że otrzymam paczkę w następnym tygodniu, a dostałam dzisiaj. To był mój pierwszy zakup w sklepie leadymakeup, ale jakże udany. Pozdrawiam wszystkich i życzę słonecznych dni.

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona zapraszam ponownie

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

A mnie nurtuje jedno pytanie...Dlaczego , Moniko , nie wysylasz towarow za granice Polski???

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Wysyłamy, ale na indywidualne zapytania.

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

No szkoda ze nie masz tego napisane na stronie sklepu.Irytuje mnie te ciagle wysylanie maili z zapytaniem o wysylke zagraniczna...Tak czy siak wyslalam Ci zapytanie na maila ale jeszcze nie odpowiedzialas.
Dobrze wiec.Jak to jest z wysylka?Z platnoscia?Oczywiscie jesli chodzi o wysylke zagraniczna .Czy wolisz moze abym ci napisala na priv co chcialabym zamowic?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Celowo nie jest napisane - w tej chwili wolimy unikać wysyłki zagranicznej. Kiedy do mnie napisałaś? janlepiej szczególy na maila.

Re: sklep-wiecej kosmetykow-faktura vat?

Yhm , no chyba ze tak.Pisze maila

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: