różnica pomiędzy podkładami

  • 2015-09-20, o 21:08
  • 38
  • 13 422
  • 28
  • 34

różnica pomiędzy podkładami

Jaka jest różnica pomiędzy tv paint stick a Ultra fonudation? mają inną konsystencję? inne krycie? inne wykończenie? posiadam tv paint stick także wiem jaki jest, ale interesuje mnie właśnie różnica pomiędzy tymi podkładami, czy warto wypróbowac ultra foundation, czy nie. Jakieś opinie?

Re: różnica pomiędzy podkładami

Konsystencję z pewnością mają inną skoro Tv Paint Stick jest w formie sztyftu a Ultra Foundation jest płynny. Nie miałam tego pierwszego ale Ultra Foundation jest dość kryjący, przyjemnie się go aplikuje i długo się utrzymuje. Jednak myślę, że Tv Paint Stick jest o wiele bardziej kryjący z racji swojej formy.

Re: różnica pomiędzy podkładami

ja to bałabym się uzywać tak ciężkich podkładów tak na co dzień żeby mnie nie zapchał

Re: różnica pomiędzy podkładami

TV Paint Stick to jest bardzo mocno kryjący podkład o konsystencji pasty. Da się go rozetrzeć, ale o zapchanie skóry nietrudno. Na codzień na pewno lepiej sprawdzi się Ultra foundation, Stick raczej jako bardzo wydajny korektor do rozświetlania i konturowania.

Re: różnica pomiędzy podkładami

TV Paint Stick to jest bardzo mocno kryjący podkład o konsystencji pasty. Da się go rozetrzeć, ale o zapchanie skóry nietrudno. Na codzień na pewno lepiej sprawdzi się Ultra foundation, Stick raczej jako bardzo wydajny korektor do rozświetlania i konturowania.

2015-09-23 09:40:48 autor riley

popieram, bardzo ciężki i trudny do rozprowadzenia

Re: różnica pomiędzy podkładami

dokładnie sa za ciezkie

Re: różnica pomiędzy podkładami

Też uważam, że są za ciężkie

Re: różnica pomiędzy podkładami

Wiem, że sticki są ciężkie bo ich używam dla klientek nieraz. Nie pytam o podkład na codzień, lecz potrzebuję do kuferka. A o ultrafoundation chodziło mi nie w wersji płynnej lecz w wersji kremowej (zapomniałam sprecyzować). Chciałam skomponować sobie paletkę, bo szczerze mówiąc nie wiem jak sobie poradzić inaczej z kolorystyką podkładów do kuferką. pojedyncze buteleczki są ciężkie, a jeszcze jakby patrzeć na rodzaje cery uhhhh. macie jakiś sposób na różnorodność podkładów w kuferku, żeby nie wyszło to zbyt drogo a zeby było różnorodnie?polecicie coś?

Re: różnica pomiędzy podkładami

sticki sa dobre na sesje lub do nagran, zeby miec nieskazitelna cere

Re: różnica pomiędzy podkładami

albo na jakies wazne swieta

Re: różnica pomiędzy podkładami

Też nie przepadam za takimi ciężkimi podkładami. Od razu widać, że nie jest to naturalny wygląd.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: