rozjaśnienie twarzy

  • 2013-07-25, o 23:00
  • 52
  • 18 277
  • 35
  • 46

rozjaśnienie twarzy

Cześć dziewczyny! miło mi,że mogłam do Was dołączyć.Przedstawię wam moją sytuację i mój problem,otóż mam jasną cerę,jest ona jednak nieco brzoskwiniowa na policzkach z racji tego,że mam tam piegi.Cale zycie mnie to denerwowalo bo wydawalo mi sie to takie nienaturalne i nieestetyczne i ostatnimi czasy postanowilam cos z tym zrobic,nasluchałam się jak to azjatyckie kosmetyki od skośnookich nie rozjaśnią waszej cery,że to dobrodziejstwo,wiec zgodnie z tym zamienilam sie na krem bb,ktory ma rozjasnic i nakupowałam maseczek rozjasniajacych,pouzywalam kilka razy i wiecie co? wyrzucilam do kosza.Dalo mi tyle co nic a kasa poszła w błoto ,nie rozjasnilo PRZECIWNIE! podraznilo moja skore i spowodowalo,ze sie ona totalnie zapchała,zawsze miałam ladna cerę po tych specyfikach tragiczna..odradzam wam wszelkie azjatyckie metody dbania o urode bo w rezultacie te kosmetyki sa dobrane do cery azjatek a nie europejek gdzie ja mialam wtedy glowe! nie mniej jednak mam do was ogromna prośbę,czy mozecie polecic mi cos u nas aptecznego albo np do kupienia w douglasie do rozjasnienia cery? dodam,ze chce to nakladac na cala twarz a nie punktowo,chce zeby po prostu nabrała bardziej chłodnego odcienia,fakt mam bardzo jasny kolor skory,ale ciagle mi cos w nim nie pasuje i wole zeby nabrał chlodnego kolorytu,na zime zaczelabym "kuracje" bo w wakacje wiadomo bardziej opalona cera jest ładna..AHA i zeby polecone przez was rzeczy byly w przystępnej cenie licze na wasza pomoc kochane dziewczęta!

Re: rozjaśnienie twarzy

PROSZE POMOZCIE MI NIE WIEM CO MAM ROBIC

Re: rozjaśnienie twarzy

O kremach, maseczkach totalnie wybielających ja nie słyszałam. Działanie wybielające ma ogórek i cytryna, ale cytryny latem lepiej nie stosować..co do produktów np douglasowych, poprostu idź do Douglasa niech Ci coś doradzą, a szczególnie dobiorą odpowiedni np krem wybielający do Twojej cery.

Re: rozjaśnienie twarzy

Nie wiem czy w twoim przypadku coś dadzą kremy na przebarwienia typu Farmona Dermacos antispot czy Floslek itp ale możesz spróbować koszt ok 15-20 zł. Mi się koloryt wyrównał ale ja stosuję go już bardzo długo ponad rok. Ale jastosowałam krem typowo przeciw przebarwieniom. Tu masz link do opisu serii http://www.ladymakeup.pl/recenzje/farmo ... anti-spot/ może coś cię zaciekawi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: rozjaśnienie twarzy

A może serum rozjaśniające Lily Skin Dermiki coś pomoże?
To kosmetyk rozjaśniający.
Mnie bardzo pomógł z przebarwieniami niewiadomego pochodzenia, więc może tobie też się przyda

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: rozjaśnienie twarzy

ja polecam krem z avonu

"Bądź dobry, ponieważ każdy, kogo spotykasz, toczy jakąś ciężką walkę."

Re: rozjaśnienie twarzy

Kremy firmy AVON są na prawdę dobre, używam od kilku lat i efekty są

\'\'Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.\'\'

Re: rozjaśnienie twarzy

Może to usuniecie reklamy

To co proponujesz nie ma zwiazku z zadanym pytaniem i jest przeznaczone dla:

Wskazania:

Skóra w srednim wieku i dojrzała, z widocznymi zmarszczkami, oznakami starzenia i zwiotczenia, przesuszona, szorstka, potrzebujaca natychmiastowej odbudowy oraz silnej kuracji odmładzajacej, liftingujacej i wypełniajacej zmarszczki.


Re: rozjaśnienie twarzy

Wiem , ze avona ma jakąś tam linie może to spróbować!

Re: rozjaśnienie twarzy

Ja słyszałam o tym, że rozjaśniać twarz można cytryną.. zrobić maseczkę cytrynową, usunąć i nakłożyć krem :) Ponoć w rozjaśnianiu mogą pomóc też truskawki i czarna porzeczka, wydaje mi się że również w formie masek. Jednak moim zdanie łatwiej chyba będzie iść do dermatologa :)

Re: rozjaśnienie twarzy

W rozjaśnianiu chodzi głównie o witaminę C. I też wolałabym iść do dermatologa niż eksperymentować ze wszystkim.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: