rozjaśnienie twarzy

  • 2013-07-25, o 23:00
  • 52
  • 18 275
  • 35
  • 46

Re: rozjaśnienie twarzy

tak jak dziewczyny polecają cytryna zqawsze trochę rozjaśni, ja z kolei na rozjaśnienie przebrawień używałam serum z bielendy http://bielenda.pl/produkty/skin-clinic-professional-aktywne-serum-rozjasniajace-anti-age-dzien-noc

i ładnie rozjasnił mi moje przebarwienia.

2015-10-19 15:51:32 autor szalona20

Też mam to serum, ale zaczęłam je używać dopiero niedawno i czekam na efekty. Pewno nie bedą aż tak spektakularne jak po laserowym usuwaniu przebarwień, ale nie mam zbyt wielu plamek i nie są one mocno widoczne.

Re: rozjaśnienie twarzy

ja jak dwie moje poprzedniczki równiez polecam zapytać się profesjonalnej osoby bo czasem jak się dziala w domu na właśną ręke można zrobić sobie jeszcze gorzej i wtedy dopiero będzie problem.

2015-07-23 08:14:35 autor monika212121

 

o tym samym :)

można cytryną albo specyfikacji do tego

Re: rozjaśnienie twarzy

Lubię delikatnie rozjasnic skórę makijażem- to znaczy uzywam w tym celu bazy rozświetlającej z golden rose- daje delikatny połysk, zmiekcza rysy, makijaz wyglada swiezo i naturalnie. Przyjemnie sie ja dozuje, bo opakowanie ma pompkę. Dla mnie kosmetyk niezastapiony :)

Re: rozjaśnienie twarzy

Ziaja ma taką linię wybielającą. Nie stosowałam nigdy ale myślę, że można się przyjrzeć.

Re: rozjaśnienie twarzy

Mozesz sprobowac serum rozjasniajacego z bielendy z serii skin clinic. Ma witaminę C w skladzie, wiec poza rozjasnieniem nada skorze zdrowego promiennego kolorytu

Re: rozjaśnienie twarzy

Mozesz sprobowac serum rozjasniajacego z bielendy z serii skin clinic. Ma witaminę C w skladzie, wiec poza rozjasnieniem nada skorze zdrowego promiennego kolorytu

2015-11-04 20:23:41 autor domisel

Ooo własnie ostatnio mialam w reku tą serię i sie zastanawialam czy pomoze :)

Jakieś preparaty specjalne na TP na pewno są

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Są różne kosmetyki, Ale ich działanie nie jest mocne

Re: rozjaśnienie twarzy

nie znam takich

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: