revlon colorstay- proszę o porady

  • 2013-11-26, o 23:13
  • 36
  • 18 913
  • 17
  • 24

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Hmm... Estee Lauder jest dość ciężki, ponieważ jest kryjący. Dlatego pewnie ten efekt. Jeśli masz ładną cerę, to niepotrzebny Ci taki podkład. Ja akurat lubię dobre krycie, więc ta "ciężkość" mi nie przeszkadza. Dużo dobrego czytałam i słyszałam o podkładzie Kanebo, Sensai, Fluid Finish Lasting Velvet. Poczytaj o nim opinie na wizażu . Oczywiście również z dystansem .

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: revlon colorstay- proszę o porady

całkiem zapomniałam o tej firmie- miałam od nich kiedyś lakiery do paznokci, ale wiadomo- lakier to lakier:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Dziewczyny, caly czas puszecievpewbie o estee lauder double wear prawda? U mnie okazal sie zbyt ciezki:( jaki podkla dpolecacie w przypadku cery normalnej i taki ledwo co kryjacy? Probowalam ckinique ale nie zdal egzaminu:( burżuje też zawsze mialy jakies minusy.jak do tej pory najlepszy był u mnie jakis azjatycki bb albo max factor 3 w 1, ale wlasnie sie konczy

picjafly

Dla mnie Lancome Teint Idole Ultra, jest lekki , pieknie pachnie, cera nie swieci sie po nim ( mam mieszana w strone tlustej) a wykonczenie jest tak aksamitne i nawet jak umyjesz twarz to wlasnie cera jest caly czas taka gladka, przyjemna w dotyku a nie jak w przypadku niektorych po zmyciu szorstka. Masz okazje dostac probke w Douglasie ?

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Też mnie ciekawi ten podkład. Muszę następnym razem poprosić w Douglasie o próbkę.

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Na ebayu mozna dostac podklad Lancome o wiele taniej niz w Douglasie. Mozna takze kupic jednorazowki 1 saszetka 1g = 2 zl, 30 saszetek - 30 ml 60 zl, a cale opakowanie kosztuje w Douglasie 169 zl. I kupowalam tak, lubilam luxe a nie zawsze bylo mnie stac, bo lubilam tez dobre perfumy, pomadki dlatego kupowalam po 20 saszetek Lancome, Clinique, Chanel, te ktore mam obecnie to sa 10 ml testery, mam rozne odcienie i je mieszam ( teraz to juz resztki) ale mam i nowe Clinique z Douglasa i Shiseido za niecale 20 euro z przesylka kupilam na Ebayu ( 80 zl) a w Douglasie 199 zl.

Re: revlon colorstay- proszę o porady

więcej juz nie kupie tego podkładu

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Na sucha skore za ciezki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Ja miałam styczność z 180 Sand beige do cery tłustej i w buteleczce wydawał się idealny, w domu okazał się ciut za ciemny. Ale ze akurat była promocja w rossmanie to nie wahałam się ani chwili żeby go kupic

Re: revlon colorstay- proszę o porady

dla mnie za cięzki

Re: revlon colorstay- proszę o porady

Ja po prostu uwielbiam. Świetnie kryje
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: