"Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

  • 2013-03-31, o 21:32
  • 36
  • 21 885
  • 24
  • 32

"Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Czy ktoras z was uzywala juz to" serum Palmersa"?
To już drugi udany produkt tej firmy, który chwalą moje znajome. Serum na blizny ma przede wszystkim ciekawy skład, zawiera bowiem masło kakaowe, witaminę E, olej z wątroby rekina, silikon i ekstrakt z cebuli:)

Skład: Tocopheryl Acetate,Theobroma Cacao Seed Butter,Shark Liver Oil,Dimethicone,Allium Cepa Bulb Extract

Już wcześniej zetknęłam się z cebulowymi kremami na blizny (np. Cepan) ale kremu zawierającego tranu jeszcze nie miałam. Tak jak moja znajoma troszkę obawiałam się zapachu, ale okazało się że, całość nie pachnie tak strasznie, raczej jak masło kakaowe z domieszką tranu.

Moja przyjaciółka stosowała serum na twarz, smarowała nim blizny zarówno starsze (parę miesięcy) jak i nowe. Rezultaty zauważyła po dwóch miesiącach sumiennego wcierania olejku:

stare blizny stały się mniejsze i mniej widoczne
niektóre niemal zupełnie zniknęły
nowe goiły się o wiele szybciej i szybciej traciły kolor
skóra wyrównała się i obecnie jest o wiele gładsza
sporadyczne \'kratery\' wyraźnie się spłyciły

Przyjaciółka zastrzegła że serum trzeba stosować przez dłuższy czas, 3 razy dziennie, wcierając je w blizny. Obawiała się że może zapychać skłonną do niespodzianek skórę dlatego aplikowała serum tylko w okolicę blizn i lekko masowała. Stwierdziła jednak że nic się nie działo, nawet kiedy preparat zetknął się zresztą skóry.

Obecnie jest zachwycona a ja muszę przyznać że jej skóra wygląda o wiele lepiej! Gdyby nie przyniosła serum pewnie siłą wycisnęłabym z niej ten sekret, aby Wam o nim napisać:)

Sama kupiłam drugie opakowanie serum jako prezent dla innej znajomej. Mojej buteleczki zaczęłam używać przed tygodniem. Faktycznie nie pachnie fiołkami, ale spokojnie da się to przeżyć. Nie pachnie też cebulą co bardziej mnie cieszy:) Serum jest bardzo gęste, treściwe, przypomina olejek rycynowy. Opakowanie jest ładne, wygodne i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

To jeden z tych kosmetyków które używane na twarz nigdy się nie kończą, więc można przeboleć wysoką ceną (58zł).

Zauważyłam że świetnie goi zajady przy ustach i przy okazji nakładania genialnie wpływa na skórki paznokci:)

Serum sprawdza się również w walce z bliznami po oparzeniach czy zabiegach chirurgicznych. Kiedy Wasze ranki całkiem się zagoją możecie rozpocząć smarowanie ich a na pewno pomoże to zmniejszyć potencjalne blizny lub całkowicie je wyeliminować.

Na świeże rozstępy będzie idealne, zobaczymy czy da sobie radę ze starymi, lub czy choć troszkę je zmniejszy (tutaj jestem sceptycznie nastawiona, ale spróbować nie zaszkodzi:). Więcej recenzji znajdziecie na makeupalley tutaj.

Serum możecie kupić w aptekach z produktami Palmers.

Mam nadzieję że ta informacja przyda się tym z Was które mają podobne problemy. Jeśli dodatkowo możecie polecić inne kosmetyki które pomogły koniecznie dajcie znać!

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Też używałam balsamu Palmers. Ja używałam go na rozstępy, naprawdę mi pomógł. Obawiałam się, że po ciąży będę wyglądała fatalnie, ale moje ciało wygląda całkiem dobrze Balsam kupowałam w dobrej aptece.

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

oczywiście naturalne kosmetyki w tym olejki

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Nie używała niestety

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Ja mam wrazenie ze stosowanie olejkow na moja twarz wplywa negatywnie na cere :/

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Nie używałam

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Również nie używałam. 

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Muszę czegoś zacząć używać, bo mam 2 nowe okropne :/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Muszę czegoś zacząć używać, bo mam 2 nowe okropne :/

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

szczerze to nigdy nie slyszalam o nim

Re: "Serum Palmersa" na BLIZNY potradzikowe, ROZSTEPY

Mam kilka rozstępów, ale nic nie działa
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: