pytania

  • Temat zamknięty
  • 2011-03-28, o 00:18
  • 8
  • 5 861
  • 1
  • 5

pytania

Ladymakeup mam do Ciebie takie pytania:
Zakupiłam sobie cienie Bell Fashion&Mat nr 507 (ten czarny z jasnym) i wykonałam nim (tylko czarnym) smokey eyes i powiem szczerze że się zawiodłam. Po około 3 godzinach cień mi się zrolował i wyglądałam tragicznie. A może coś zrobiłam nie tak? Na powiece przed nałożeniem cienia miałam tylko podkład.
I jeszcze jedno pytanie podoba mi sie makijaż, który wykonałaś paletką cieni NYX (smokey eyes Ani Muchy). Czy mogłabyś mi polecić podobne cienie (w przyzwoitej cenie i z bardziej znanej firmy)?

Re: pytania

Ladymakeup "dziekuję Ci bardzo" za odpowiedzi. Myślałam, że po to jest właśnie to forum, że można zasięgnąć u Ciebie jakiejś porady no ale cóż zawiodłam się

Re: pytania

Cienie mogły się zrolować ponieważ twoja skóra na oczach szybciej sie robi tłusta i cienie zbierają się w załamaniach, spróbuj użyć jakiejś bazy może nic takiego się nie stanie. Nie ma regóły że jedne cienie będą się zachowywać tak samo na różnych twarzach więc nie możesz mieć do nikogo pretensji, bo kupowanie nowych kosmetyków to z regóły jest testowanie, jednym się podobają innym nie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: pytania

Ladymakeup "dziekuję Ci bardzo" za odpowiedzi. Myślałam, że po to jest właśnie to forum, że można zasięgnąć u Ciebie jakiejś porady no ale cóż zawiodłam się

nusia

Kochana, forum jest po to, aby móc dzielić się informacjami i poradami ze wszystkimi. Jeśli nie odpowiem Ci ja, to na pewno zrobi to ktoś inny - tak jak zrobiła to Nitka24. Całkowicie się z nią zgadzam - być może cienie zrolowały Ci się bo nałożyłaś za dużo podkładu, bądź nie odtłuściłaś powieki pudrem. Na forum jest bardzo dużo postów, nie jestem w stanie na wszystkie od razu odpowiadać. Jak ktoś ma bezpośrednio do mnie pytanie to lepiej jest napisać do mnie maila.
Co do paletki z Nyx to trudno jest dobrać odpowiedniki w konsystencji cieni - kolorystycznie na pewno coś się wybierze, np cienie z Vipery Younique.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pytania

Jesli podklad i puder na powiece to za malo, polecam serdecznie baze pod cien z firmy Artdeco! To niemiecka marka, niezbyt tania, ale lepszej bazy nie mialam i nie zmienie jej za nic! Bardzo wydajna, wiec warto wydac troche kasy i miec porzadny kosmetyk.

P.S. Przez bardzo dlugi czas w ogole nie stosowalam na powiece podkladu ani pudru tylko sama baze i cienie nigdy mi sie nie zrolowaly i wytrzymywaly caly dzien!

Mademoiselle

Re: pytania

Ja daje podkład i baze pod cienie yoko virtual. Wszystkie cienie mi sie trzymają na powiekach:) Niestety czasami podczas malowania powiek kosmetyki dostają mi się do oczu i wtedy nie mogę opanować łzawienia. Tylko w takich przypadkach część makijażu ulega rozmyciu:( Czy wam też tak się zdarza?

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: pytania

Mi nic takiego nie dzieje się może dlatego, że przywiązuję ogromną uwagę przy malowaniu oczu - noszę soczewki i muszę bardzo uważać, aby nic nie dostało się ;p

Re: pytania

Jak mi się dostanie cień do oka to nie łazawię ale jak maluję kredką dolną powiekę to czasem łezka mi poleci, raczej nie z tego powodu że wsadziłam ją sobie w oko:) lub kredka mi się dostała do oka bo takie rzeczy mi się nie zdarzają. Nie bardzo wiem czemu tak jest, może dlatego że mnie to łaskocze:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: pytania

Myślę, że możesz mieć po prostu podrażnione oko. Ja mam tak ciągle ;/ szczególnie, że gdy rysuję kreskę to oko "wybałuszam" ;p a ono przez to lekko wysusza sie ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: