pudry Paese

  • 2015-06-29, o 13:48
  • 57
  • 26 159
  • 36
  • 41

Re: pudry Paese

Nie wiem jak bambusowy, ale jak dla mnie ryżowy jest trwały :)

Re: pudry Paese

sprawdzają się dobrze ;) utrzymują się dość długo ;) 2,3 poprawki i utrzymuje się cały dzien ;)

Re: pudry Paese

Używam ryżowego i jest to jeden z lepszych pudrów jakie miałam. Ładne stapia się ze skórą, nie bieli, nie robi plam no i dość długo utrzymuje mat. Wymaga oczywiście poprawki, bo mam cerę tłustą, ale ten błysk wygląda naturalne i wystarczy jedynie odcisnąć nadmiar sebum.

Re: pudry Paese

Zgadzam się :) dlatego też chciałbym sprawdzić ten puder bambusowy, podobno ma lepsze działanie matujące.

Re: pudry Paese

lepiej matuje bambusowy? to w takim razie juz nie wiem jaki kupić bo myślalam o zakupie tego ryżowego.

Re: pudry Paese

Ryżowy jest świetny, możesz spokojnie go kupić. Właśnie jestem ciekawa opini kogoś, kto testował jeden i drugi.

Re: pudry Paese

Utrzymują się naprawdę bardzo długo ;) Uważam że spokojnie można go porównać do tego pudru sypkiego z Kryolanu ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: pudry Paese

Puder ryżowy z Paese jest moim ulubieńcem. Zużyłam już kilka opakowań i niezmiennie uważam, że ten produkt jest mega trwały, super wydajny, doskonale utrwala makijaż, sprawia, że skóra nie świeci się przez bardzo długi czas . Ponadto wygląda niesamowicie lekko .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pudry Paese

Wydaje mi się, że bambusowy matuje odrobinkę lepiej, ale ryżowy też jest dobry.

Re: pudry Paese

duuużo dobrego słyszałam o tych pudrach i napewno w nabliższym czasie zakupie jeden z nich

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: