przpis na dobrą kawę

  • 2016-11-21, o 13:04
  • 17
  • 4 884
  • 16
  • 17

przpis na dobrą kawę

Znacie coś fajnego typu frapucinno itp? Domowej roboty oczywiście

Re: przpis na dobrą kawę

Też się chętnie dowiem tym bardziej że nie eksperymentowalam za bardzo:(

Re: przpis na dobrą kawę

Ja również piję najzwyklejsza

Re: przpis na dobrą kawę

Nie przepadam za kawą, więc niestety nie pomogę :)

Re: przpis na dobrą kawę

Głównie latem robię coś tego typu :-) Robię około 1/3 szklanki mocnej kawy z ekspresu. Do dużej, wysokiej szklanki daje trochę lodów śmietankowych, wlewam kawę, później do pełna zalewam mlekiem (jak piłam zwykłe było to zwykłe, teraz tylko kokosowe albo migdałowe) i do tego jeszcze lód. Opcjonalnie można dać na górę bitą śmietanę i kakao.Oczywiście proporcje same ustalacie bo zalezy czy lubicie mocną kawę czy nie i ile chcecie mieć w niej lodów :-) 

Re: przpis na dobrą kawę

Polecam też syropy smakowe jeśli zwykła kawa Wam się znudziła. Ja niestety teraz zbytnio nie mogę pić kawy, ale jak piłam jej kiedyś więcej często ich używałam :-) Można je kupić w wielu sklepach 

Re: przpis na dobrą kawę

Głównie latem robię coś tego typu :-) Robię około 1/3 szklanki mocnej kawy z ekspresu. Do dużej, wysokiej szklanki daje trochę lodów śmietankowych, wlewam kawę, później do pełna zalewam mlekiem (jak piłam zwykłe było to zwykłe, teraz tylko kokosowe albo migdałowe) i do tego jeszcze lód. Opcjonalnie można dać na górę bitą śmietanę i kakao.Oczywiście proporcje same ustalacie bo zalezy czy lubicie mocną kawę czy nie i ile chcecie mieć w niej lodów :-) 

2016-12-05 14:38:17 autor AniaLadyMakeUp

na pewno wypróbuje!!:)

Re: przpis na dobrą kawę

Myslalam wlasnie nad takimi stropami do kawy, najbardziej interesował by mnie cos o smaku karmelu mmm

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: przpis na dobrą kawę

Nie przepadam za kawą, więc niestety nie pomogę :)

2016-11-28 23:27:09 autor KamiluŚkaa

 

Ja tak samo:)

Re: przpis na dobrą kawę

Ja pije zawsze poł kawa poł mleko:) takie ala latte:)

Re: przpis na dobrą kawę

Ja piję tylko czarną, mocną.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: