przesuszenie skóry

  • 2017-01-25, o 00:45
  • 38
  • 13 160
  • 31
  • 30

Re: przesuszenie skóry

Przy przesuszonej skórze chyba nie powinno się stosować agresywnie myjących żeli do twarzy, czy też kremów matujących. Dobry płyn micelarny dla suchej skóry (Garnier, Bielenda czy Mixa) oraz przemycie cery przed nałożeniem kremu esencją multiwitaminową z wyciągiem z drożdży i witaminą C od Bielendy. I dobry krem nawilżający albo apteczny Alantan, który jest dobry na przesuszoną cerę.

Re: przesuszenie skóry

można używać wraz nocnego kremu oleju

Re: przesuszenie skóry

Z czystym sumieniem polecam klej Happy Per Aqua Floslek, zwłaszcza jak skóra jest delikatna i alergiczna.

Re: przesuszenie skóry

Ja mam cere sucha, wrazliwa, podatna na podraznienia. Malo ktorych produktow moge uzywac zeby poznien nie cierpiec. Czytajac opinie skusilam sie na emolienty dr medica, to firma bielenda. Sa to dermokosmetyki, z dobrym skladem, ktore absolutnie nie podrazniaja, a wrecz koja podraznienia, dobrze nawilzaja i dobrze oczyszczaja cere. 

Re: przesuszenie skóry

Miałam już kilka dermokosmetyków i żadne nie działały na moją skórę tak dobrze, jak kupione w Grecji balsamy na bazie oliwy z oliwek. Polecam będąc na wakacjach porozglądać się za takimi cudeńkami. 

Re: przesuszenie skóry

Kwas hialuronowy genialnie nawilża skórę twarzy i szyji. Generalnie lepiej dbać o nawilżenie skóry twarzy, żeby za szybko nie robiła się sucha i stara. Polecam jakiś sprawdzony gabinet medycyny estetycznej plus suplementy. Ja akurat korzystam z usług lek. med. Marzena Majcherczyk i wyglądam o wiele lepiej od moich koleżanek, które nie przejmują się na razie upływem czasu. 

Re: przesuszenie skóry

Ja też mam suchą skórę skłonną do podrażnień i dopiero ostatnio znalazłam skuteczny krem. Kupiłam w aptece Ultra Toleriane z La Roche Posay i wreszcie widzę różnicę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: przesuszenie skóry

Ja też mam suchą skórę skłonną do podrażnień i dopiero ostatnio znalazłam skuteczny krem. Kupiłam w aptece Ultra Toleriane z La Roche Posay i wreszcie widzę różnicę

2017-07-17 18:21:05 autor agama888

Podrażnienia? Ja mam mega alergie niemalże od patrzenia. Fajnie działa na mnie za to żel z aloesem of Floslek.

Re: przesuszenie skóry

Maść witaminowa jest dobra, ale może zapychać także ostrożnie. Jeżeli chodzi  o kremy nawilżające to ja stosuję rose revita 30+ póki co wystarcza, nieco wygładza skórę.

Re: przesuszenie skóry

Floslek ma genialny żel z aloesem, polecam.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: