proszki do prania dla niemowlat

  • 2011-10-14, o 22:39
  • 51
  • 22 997
  • 32
  • 44

proszki do prania dla niemowlat

Wiem ze pelno jest artykulow, ktore proponuja jakie to proszki sa dobre dla noworodkow, ale nie ma jak doswiadczenie mam, a wiec dziewczyny macie jakies ulubione swoje firmy, w ktorych pierzecie ubranka swoich pociech? Moze nie bedzie takowych u mnie ale zawsze poczytam sobie o skladzie tych proszkow czy cus

www.suonko82.blogspot.it

Re: proszki do prania dla niemowlat

ja na firme nie zwwracalam nigdy uwagi.. jak sie dzidzia urodzila ,to zeby nie dostala uczulenia wiadomo od proszku ,kupowalam specjalne kuleczki ,które sie rozpuszczaly w pralce a przeznaczone były specjalnie dla noworodków ...(pieknie pachnialy)raz z polski przysłali mi proszek DZIDZIUS HIPOALERGICZNY...NA CO ZWRACAC UWAGE???przede wszystkim wlasnie zeby byla narysowana na proszku dzidzia i zeby pisalo hypoalergiczny,wtedy mamy pewnosc,ze taki proszek jest specjalnie przeznaczony dla malutkiego kilkudniowego dziecka.. te proszki sa bardzo delikatne i powiem wprost dobrze nie dopieraja,bo czym malutki noworodek ma sie brudzic..jak dojda kaszki soczki obiadki to juz inna sprawa.ja sie za bardzo nie rozczulalam ..jak mialy te 6 m-cy i zaczely próbowac deserkow soczkow obiadkow itp itd...to mieszalam proszki..troszke tego "prawdziwego" z tym dziecinnym ,po roczku skonczonym juz uzywalam tego normalnego proszku....i oczywiscie po kazdym wysuszonym praniu,obowiązkowe prasowanie.

Re: proszki do prania dla niemowlat

katy24-24 jestes moja skarbnica wiedzy przypuszczam ze sama bede tak samo robic bo za duza "troska" moze rowniez krzywde wyrzadzic ale glownie chodzilo mi o noworodka, poniewaz jestem zielona jak trawa w tych sprawach eh czlowiek sie uczy caleee zycie

www.suonko82.blogspot.it

Re: proszki do prania dla niemowlat

Ja prałam w Lovela. Na plamy z soku, marchewki itd jest świetny sposób polać natychmiast wodą utlenioną tylko żeby była świeża woda i się dobrze pieniła do tej pory sobie tak radzę z plamami.
Miałam świetną położną na szkole rodzenia, i ona kazała wszystko dodatkowo płukać, nawet po tych dziecięcych proszkach, no i nie używać płynów zmiękczajacych a właśnie prasować. Dobre są takie płatki mydlane do prania. Katy ja też się rozmarzyłam

pozdrawiam, Anka

Re: proszki do prania dla niemowlat

Ja piorę w proszku dzidziuś. Taki akurat był w sklepie. Małej od proszku nigdy nic się nie stało, więc moim zdaniem jest dobry. Mam już kupione kolejne opakowanie, akurat był w promocji Tak przy okazji, ubranka dla noworodka miałam oczywiście uprane i wyprasowane. Później może raz jeszcze wyprasowałam partie ciuszków po praniu i od tej pory już nie prasowałam.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: proszki do prania dla niemowlat

Ja prałam w Lovela. Na plamy z soku, marchewki itd jest świetny sposób polać natychmiast wodą utlenioną tylko żeby była świeża woda i się dobrze pieniła do tej pory sobie tak radzę z plamami.
Miałam świetną położną na szkole rodzenia, i ona kazała wszystko dodatkowo płukać, nawet po tych dziecięcych proszkach, no i nie używać płynów zmiękczajacych a właśnie prasować. Dobre są takie płatki mydlane do prania. Katy ja też się rozmarzyłam

Aftertaste

Również polecam Lovela , ma bardzo ładny zapach i nie powoduje alergii.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: proszki do prania dla niemowlat

Dla mnie nr 1 to Lovela. Ładnie pachną, skuteczne i co ważne żadnych podrażnień

prywatny detektyw kraków- brzmi ciekawie

Re: proszki do prania dla niemowlat

ja polecam orzechy piorące:) 5 orzeszków podwójnych na całe pranie- można użyc je do 6 razy- 5 orzechów to niewielka cześć małej paczki. piorę w nich swoje ubrania, bo jestem alergiczka i mam skóre atopową...nie trzeba zmiękczac wody ani kupowac srodka do odkamieniania pralki-są swietne...ładnie piora a wszystko jest niesamowicie miekkie

do prania dodaje olejek eteryczny lub płyn do plukania-rzeczy ładnie pachną:)

a jesli już chemia to delikatny proszek, niemiecki spee tez jest świetny

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: proszki do prania dla niemowlat

wiem, że nie mam swoich dzieci:) ale "przeżyłam" 4 dzieci szwagierki:) rok po roku niemal:) najmłodsza nie ma roczku...orzechy robią z prania mięciutki puszek:) bez zmiękczaczy bo sa bogactwem saponiny same w sobie...a płyny ekologiczne do płukania tez sa całkiem bezpieczne...sama swoich nie piore w syntetykach, to dzidziusiowi tym bardziej bym nie dała:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: proszki do prania dla niemowlat

Ja używam vizir sensitiv, albo korzystam z orzechów. Kupiłam jedno opakowanie dzidziusia i nawet całego nie zużyłam

Re: proszki do prania dla niemowlat

Ja miałam lovellę - ładnie pachnie, a mój synek nie miał po nim uczulenia, ani zadnych podrażnień. Już niedługo znowu zabiore się za pranie małych ciuszków.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: