prostownica parowa

  • 2021-10-21, o 08:28
  • 10
  • 1 086
  • 7
  • 10

prostownica parowa

Dziewczyny co myślicie o takim urządzeniu?? Widzicie różnicę w porównaniu z tradycyjną prostownicą?? Czy włosy szybciej się prostują?

Re: prostownica parowa

Podstawową różnicą prostownicy parowej od tradycyjnej jest to, że ta pierwsza nie przesusza i nie uszkadza włosów! Pasma wciąż są miękkie i gładkie ale jednocześnie proste.

A co do trwałości to wydaje mi się, że to zależy od włosów i ich podatności do prostowania. Nie mniej warto zainwestować dla dobra naszej czupryny ;) 

Re: prostownica parowa

Też się chętnie dowiem

Re: prostownica parowa

Nigdy nie miałam okazji takiego cuda używać.Rzadko sięgam po prostownice.

Re: prostownica parowa

Podstawową różnicą prostownicy parowej od tradycyjnej jest to, że ta pierwsza nie przesusza i nie uszkadza włosów! Pasma wciąż są miękkie i gładkie ale jednocześnie proste.

A co do trwałości to wydaje mi się, że to zależy od włosów i ich podatności do prostowania. Nie mniej warto zainwestować dla dobra naszej czupryny ;) 

2021-10-26 14:33:43 autor jagodach

Tez tak uważam 

Re: prostownica parowa

Podstawową różnicą prostownicy parowej od tradycyjnej jest to, że ta pierwsza nie przesusza i nie uszkadza włosów! Pasma wciąż są miękkie i gładkie ale jednocześnie proste.

A co do trwałości to wydaje mi się, że to zależy od włosów i ich podatności do prostowania. Nie mniej warto zainwestować dla dobra naszej czupryny ;) 

2021-10-26 14:33:43 autor jagodach

 

dzięki za info

Re: prostownica parowa

Ponoć włosy nie elektryzują się po niej.

Re: prostownica parowa

kupiłam ostatecznie prostownicę steam metal Babyliss, to byl dobry pomysł, uzywa mi się jej świetnie. Ta para faktycznie sprawia, że włosy się nie pusza, są dodatkowo nawilżone i miękkie. Migiem układa się nią włosy, jestem zadowolona

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: prostownica parowa

nie słyszałam

Re: prostownica parowa

Chciałabym kiedyś jej użyć

Re: prostownica parowa

Nigdy nie używałam tego typu prostownicy, nie wiedziałam nawet, że taka istnieje. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: