prośba

  • 2013-09-01, o 00:00
  • 38
  • 11 637
  • 18
  • 30

prośba

Myślę, że nie tylko ja zauważyłam, że forum zaczęło się \'staczać\'. W każdym razie coraz mniej osób i coraz rzadziej się na nim udziela. Taka moja mała sugestia. Forum jest po to, żeby pisać o wszystkim, wymieniać się opiniami i doświadczeniami. Do dziewczyn, które są moderatorami: Nie wiem, może tylko mi się to nie podoba, ale bez przesady, żeby co drugi post oznaczać jako spam, albo usuwać ze względu na reklamę jakiegoś produktu. No ludzie. Jak inaczej polecić komuś jakiś produkt nie wymieniając jego nazwy? To jest zupełnie bez sensu. Rozumiem, że usuwa się posty w którym ktoś jedynie załącza link do jakiejś strony bez żadnej treści, albo całkowicie odbiegający od tematu wątku. Chociaż wtedy można jedynie zwrócić uwagę, żeby dana osoba przeniosła się do innego tematu. Przecież każdy z nas ma swój rozum i każdy zdecyduje czy kupi dany produkt czy nie- nawet jeżeli jest to tylko reklama a nie obiektywna opinia konsumenta może nam pomóc, możemy później przeczytać inne opinie o produkcie w internecie i zdecydować co do jego zakupu. Sama coraz rzadziej tu zaglądam i coraz mniej piszę, bo moim zdaniem to forum, gdzie kiedyś można było siedzieć godzinami i pisać z dziewczynami o wszystkim niestety przestaje być miejscem gdzie przebywam z uśmiechem na twarzy i miło spędzam czas:(((

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: prośba

Tak, masz racje, forum kreci sie slabo. Nie moge sie jednak zgodzic z tym, ze dzieje sie tak dlatego, ze usuwam spamy. Bywam tu czesto i czytam wszystkie posty. Moze Ty tego nie zauwazylas, ale NIE USUWAM zadnych linkow STALYCH UZYTKOWNIKOW. Niestety na forum jest plaga spamerow i jesli zarejestruje sie nowa osoba i pisze 3 posty a w tym sa 4 rozne linki reklamujace stronke no to wybacz ale to sie nadaje tylko do usuniecia. Osoby te prawdopodobnie dostaja pieniadze za kazde klikniecie w dany link. Inna sprawa - ja mam wglad do adresow IP i widze jak 1 osoba pod 3 roznymi nikami wstawia reklamy. Nie po to jest forum. Bylam na wielu i czesto nowi uzytkownicy moga wstawiac linki po napisaniu np. 50 postow. Takiemu spamerowi nie bedzie sie chcialo tyle pisac wiec sobie pojdzie. Toczy sie dyskusja, wymieniamy sie doswiadczeniami, wymieniamy nazwy produktow a ktos zamiast produktu wrzuca link do sklepu internetowego, czasem nie majacego nic wspolnego z tematem. Wiesz ile razy po kliknieciu w link malo mi komputera nie wywalilo? Myslisz ze ja to dla przyjemnosci robie? Inna kwestia to plaga trolli lub trolla forumowego. Ktos sie swietnie bawi - pisze 3-4 posty bezsensowne, nie wnoszace nic do tematu a szczegolnie jedna osoba, ktora usiluje zrobic mi na zlosc i zaklada konto po koncie prawdopodobnie na tymczasowych mailach. A ze ma zmienne IP trudno cos zrobic. Dzis zarejestruje sie nowy uzytkownik i juz wiadomo, ze pojdzie do dzialu plotki po to, zeby napisac tytul filmu czy ksiazki a jutro zalozy nowe konto i doda inny tytul filmu, ksiazki, tekst piosenki. Myslisz, ze dzieki takim osobom forum bedzie lepiej chodzic ? Bo ja nie sadze. Pisalam w tej sprawie do Ladymakeup i mam nadzieje, ze znajdzie sie jakies rozwiazanie zeby pozbyc sie spamerow i trolli.

Re: prośba

No ludzie. Jak inaczej polecić komuś jakiś produkt nie wymieniając jego nazwy?

klaudusia0807

Ale ja nie usuwam nigdy nazwy produktow, tego nie mozesz mi zarzucic.

Re: prośba

Prosze bardzo, to jest dowod na trollowanie, 2 posty Dzejs

rozja-nienie-twarzy-t1244.html

Na wypadek gdyby je usunela prosze screen:

http://img266.imageshack.us/img266/9004/ty5c.png

I co to ma byc ? Nawet nie ma sensu banowac bo ma zmienne IP i zaraz zalozy nastepne konto. I tak codziennie zawalane jest cale forum. Wiem, ze mozna skontaktowac sie z dostawca internetu takiego napastliwego trolla. Zgloszenia przyjmuje Telekomunikacja Polska - wlasciciel Neostrady.

Przeciez nie chodzi o ilosc postow na forum tylko jakosc. Niech to beda 2 rzeczowe posty dziennie niz 10-20 jakis bezsensownych bzdur.

Re: prośba

Megi spokojnie to nie jest jakiś atak na Twoją osobę z mojej strony. Ja tu nie mówię o bezsensownych postach z linkami do stron które mogą zawirusować nam komputer. Takie oczywiście należy usuwać, ale też nie bądźmy jakoś przesadnie przewrażliwieni. Czasami nawet posty które mają za zadanie zareklamować daną stronę, sklep itp mogą się okazać dla kogoś przydatne.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: prośba

klaudusia0807 zanim poruszylas ten temat pisalam do Moniki wlasnie w sprawie trolli i spamerow.
Ja osobiscie jestem za tym, zeby nowi uzytkownicy mogli wstawiac linki dopiero po napisaniu pewnej ilosci postow np. 30- 50. Poza tym przydalby sie regulamin, gdzie wyraznie pisalo by co mozna umieszczac na forum, jakie tresci, jakie linki a jakie nie. Innaczej nadal bedzie balagan.

Ogolnie juz dawno zauwazylam, ze na forum zrobilo sie pusto. Jezeli to z mojego powodu to prosze napisac tutaj lub do Moniki na priv to odejde. Moze jest ktos, kto mnie lepiej zastapi ?

Dziewczyny, moze jeszcze jakies uwagi lub propozycje ? Piszcie smialo !

Re: prośba

Ja też jakiś czas temu założyłam wątek na temat tego forum co-si-sta-o-z-tym-forum-t1240.html
I jestem za tym, żeby zapobiegać spamowi.. z jednej strony się zgadzam z Klaudusią, a zdrugiej strony czy lubisz oglądać jakiś ciekawy program w telewizji a po 5 minutach oglądania go przerywają na reklamy? tak samo na forum wkurza mnie jak czytam jakiś wątek i co drugi post jest coś bezsensownie napisane..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: prośba

A ja ponawiam pytanie - kto zechcialby przejac funkcje moderatora ?

Re: prośba

Megi jesteś dobrym moderatorem i bardzo dobrze sobie z tym radzisz:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: prośba

Nitka24 milo mi, dziekuje

Re: prośba

jak widac teraz juz się to zaczyna zmieniac

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: