propozycja makijaży dla typów urody

  • 2011-04-08, o 16:31
  • 77
  • 42 939
  • 30
  • 41

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Oprocz tego co napisala Andrea , typ urody Zima -dzielimy na Zime w typie Krolewny Sniezki z bardzo jasna,porcelanowa skora oraz na Zime w typie poludniowym ktorej skora ma chlodny odcien oliwki.Czy oba typy urody powinny robic makijaz w chlodnych tonacjach...nie mam pojecia...Pewnie tak , wszak Pani Zima nalezy do chlodnego typu urody razem z Pania Lato.Zas Pani Wiosna i Pani Jesien charakteryzuja sie ciepla tonacja urody i takich tez tonacji powinny uzywac w makijazu.Co ciekawe to to ze bardzo latwo mozna pomylic Pania Lato i Pania Wiosne , co moim zdaniem jest dosc niebezpieczne bo obie Panie naleza do innych tonacji kolorystycznych.I to jest wlasnie moj przypadek niestety...Ciagle nie moge sie zdecydowac czy jestem Wiosna czy Latem.Chyba jestem gdzies na granicy...Zazdroszcze dziewczynom ktore maja na tyle wyrazista urode ze moga bez wiekszego problemu okreslic swoj typ urody...

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Oprocz tego co napisala Andrea , typ urody Zima -dzielimy na Zime w typie Krolewny Sniezki z bardzo jasna,porcelanowa skora oraz na Zime w typie poludniowym ktorej skora ma chlodny odcien oliwki.Czy oba typy urody powinny robic makijaz w chlodnych tonacjach...nie mam pojecia...Pewnie tak , wszak Pani Zima nalezy do chlodnego typu urody razem z Pania Lato.Zas Pani Wiosna i Pani Jesien charakteryzuja sie ciepla tonacja urody i takich tez tonacji powinny uzywac w makijazu.Co ciekawe to to ze bardzo latwo mozna pomylic Pania Lato i Pania Wiosne , co moim zdaniem jest dosc niebezpieczne bo obie Panie naleza do innych tonacji kolorystycznych.I to jest wlasnie moj przypadek niestety...Ciagle nie moge sie zdecydowac czy jestem Wiosna czy Latem.Chyba jestem gdzies na granicy...Zazdroszcze dziewczynom ktore maja na tyle wyrazista urode ze moga bez wiekszego problemu okreslic swoj typ urody...

Shira

Zarówno dziewczyny z cerą porcelanową jak i oliwkową powinny stosować w makijażu zimne barwy
Cienie czarne, grafitowe, szare są mile widziane. I perłowe, i matowe, jak kto woli. Fiolety, ciemna zieleń, zimne brązy, ale również neutralne beże (jeśli chcemy mocniej podkreślić usta). Zima, zwłaszcza jeśli ma oczy brązowe lub czarne, może sięgnąć po nietypowe kolory – róż, mocny turkus, a nawet czerwień. Tak, czerwień na powiekach – umiejętnie położona oczywiście – świetnie wygląda przy ciemnej oprawie oczu i mocno wytuszowanych rzęsach.

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Przegladajac zdjecia czterech typow urody jakie wkleila Andrea , przychylalabym sie bardziej do tego ze jednak moglabym byc bardziej Latem Niz Wiosna...Nie jestem pewna ale...Wlasnie z ta mysla nabylam po raz pierwszy fluid do twarzy w rozowym odcieniu (Estee Lauder Double Wear Light Intensity 1.0 ).Nie jest mocno rozowy a jedynie lekko podpadajacy w roz.Do tej pory uzywalam wylacznie brzoskwiniowych i brzoskwiniowo-zoltych odcieni.Co sie okazalo?Po nalozeniu nowego podkladu moja twarz nabrala...nie wiem jak to okreslic-zycia...?Od razu zauwazylam ze wyglada po prostu zdrowo w tym podkladzie.Kolor stopil sie calkowicie z kolorem skory i nie bylo widac roznicy miedzy kolorem szyi a twarza (nie nakladam podkladu na szyje-nie lubie po prostu).Wyciagnelam wiec takie wnioski ze skoro podklad w zimnym odcieniu nadal mojej twarzy "zycia" to pewnie powinnam uzywac chlodnych tonacji w makijazu.A skoro tak to zaliczalabym sie do typu urody Lato bo Zima to ja na pewno nie jestem.Jest jednak jedno ale...moje wlosy maja cieple polyski a nie chlodne " mysie" -typowe dla Pani Lato...Ale i dla tego mogloby sie znalezc wytlumaczenie-farbowalam juz tyle razy wlosy ze nie pamietam ich naturalnego koloru.Jednak mimo farbowan , wlosy nie zatracaja chyba koloru swoich refleksow (miodowe,pszeniczne czyli cieple lub szare,mysie czyli zimne) , hm?

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Może umieść swoje zdjęcie to będziemy się wspólnie zastanawiać !!!

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Yyyy...zdjecie na forum???Eeee...troche mnie tym zaskoczylas.Nie zebym wierzyla specjalnie w anonimowosc w necie ale...niezwyklam umieszczac moich zdjec na forach.Wiem ze bylby to najlepszy sposob na definitywne okreslenie mojego typu urody bo " co dwie glowy to nie jedna ".Chyba potrzebuje troche czasu zeby to przemyslec...Z natury jestem niesmiala wiec nie wiem czy sie przelamie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Eee nie ma się co zastanawiać a tym bardziej wstydzić
Większość dziewczyn na foeum ma swe zdięcie na avatarze i jest ok
Więcej odwagi !!!

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Nie wiem...moze wstawie za jakis czas...jak sie " zadomowie " na forum

Re: propozycja makijaży dla typów urody

A moze mnie pomozecie, wiadome ze opalenizna za 2 gora 3 miesiace zniknie ale tak " na oko" do jakiej grupy sie kwalifikuje?

www.suonko82.blogspot.it

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Dokładnie nie widać jaki masz kolor oczu i nie wiem czy włosy masz naturalne, czy to jakiś kolorek Zadaj sobie też pytanie jak szybko i na jaki kolor opala ci się skóra, z tego co widzę to opalenizna piękna więc myślę że to jesień lub zima

Re: propozycja makijaży dla typów urody

Dokładnie nie widać jaki masz kolor oczu i nie wiem czy włosy masz naturalne, czy to jakiś kolorek Zadaj sobie też pytanie jak szybko i na jaki kolor opala ci się skóra,

Andrea

A wiec tak:
oczy - szare
wlosy - farbowane->pomieszane braz z lekka czerwienia
opalenizna - pojawia sie brazowa ale dopiero na nastepny dzien

www.suonko82.blogspot.it
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: