praca za granica

• 2017-02-15, o 17:00
  • 4
  • 485
  • 4
  • 3

praca za granica

Dzien dobry, od jakiegos czasu szukam pracy. W internecie znalazlam oferte pracy jako opiekunka do osob starszych za granica. Warunki fajne ale zastanawia mnie czy napewno ta firma jest wiarygodna..wiecie cos na ten temat?ktore oferty sa uczciwe?

Re: praca za granica

Ale o jaką firmę pytasz? Praca opiekunki to szansa na zarobienie fajnej kasy, chociaż obowiązki nie należą do najlżejszych- powinnaś wziąc to pod uwagę. Pracowałam w taki sposób w Niemczech dwa razy- wyjechałam z Ambercare24. Poczytaj sobie w sieci opinie o nich- uczciwi ludzie, pomocni i profesjonalni. Nie miałam na co narzekać i pensja była bardzo spoko :)

Ale o jaką firmę pytasz? Praca opiekunki to szansa na zarobienie fajnej kasy, chociaż obowiązki nie należą do najlżejszych- powinnaś wziąc to pod uwagę. Pracowałam w taki sposób w Niemczech dwa razy- wyjechałam z Ambercare24. Poczytaj sobie w sieci opinie o nich- uczciwi ludzie, pomocni i profesjonalni. Nie miałam na co narzekać i pensja była bardzo spoko :)

2017-02-21 16:54:02 autor domisel

Dokładnie:)

nigdy nie interesowała się pracą za granicą

ciekawa oferte tego typu pracy maja na http://gsma24.pl/oferty-pracy/pomoc-seniorom/ i wyglada to naprawde dobrze.