praca za granica

  • 2017-02-15, o 17:00
  • 16
  • 6 608
  • 19
  • 14

praca za granica

Dzien dobry, od jakiegos czasu szukam pracy. W internecie znalazlam oferte pracy jako opiekunka do osob starszych za granica. Warunki fajne ale zastanawia mnie czy napewno ta firma jest wiarygodna..wiecie cos na ten temat?ktore oferty sa uczciwe?

Re: praca za granica

Ale o jaką firmę pytasz? Praca opiekunki to szansa na zarobienie fajnej kasy, chociaż obowiązki nie należą do najlżejszych- powinnaś wziąc to pod uwagę. Pracowałam w taki sposób w Niemczech dwa razy- wyjechałam z Ambercare24. Poczytaj sobie w sieci opinie o nich- uczciwi ludzie, pomocni i profesjonalni. Nie miałam na co narzekać i pensja była bardzo spoko :)

Re: praca za granica

Ale o jaką firmę pytasz? Praca opiekunki to szansa na zarobienie fajnej kasy, chociaż obowiązki nie należą do najlżejszych- powinnaś wziąc to pod uwagę. Pracowałam w taki sposób w Niemczech dwa razy- wyjechałam z Ambercare24. Poczytaj sobie w sieci opinie o nich- uczciwi ludzie, pomocni i profesjonalni. Nie miałam na co narzekać i pensja była bardzo spoko :)

2017-02-21 16:54:02 autor domisel

 

Dokładnie:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: praca za granica

nigdy nie interesowała się pracą za granicą

Re: praca za granica

ciekawa oferte tego typu pracy maja na usunięto reklamę i wyglada to naprawde dobrze.

Re: praca za granica

Tez szukalam pracy w tej roli. Popatrz sobie na oferty na tym portalu: usunięto reklamę. Ja w ten sposob znalazlam swoja poprzednia prace, a jeszcze na studiach wyjezdzalam tak podczas wakacji, zeby troche dorobic.

Re: praca za granica

Ja nie pracowałam i raczej bym się nie podjęła, ale moja kuzynka zaczęła wyjeżdżać jako opiekunka właśnie z agencją usunięto reklamę Sama średnio na to najpierw patrzałam, ale teraz widzę, że jest zadowolona, ona się nadaje do tego. A choć kobieta jest do rany przyłóż to wiem, że w razie czego nie da sobie w kaszę dmuchać :) Agencja chyba jej przypasowała, bo nie słyszałam narzekań. A żeby tak zarobić w kraju to często trzeba mieć szczęście.

Re: praca za granica

Może poszukaj grup na fb związanych z taką pracą. tam na pewno będą recenzje osób które już brały w tym udział 

Re: praca za granica

Moja przyjaciółka raz skorzystala z mozliwosci pracy za granica - nie pamietam dzieki jakiej stronie pojechala, ale wylądowala na rok w Kanadzie, w Jasper. Bardzo byla zadowolona. Innym razem skorzystala z pracy na Wyspach karaibskich, Tu tez nie pamietam nazwy strony, ale wiem, ze akuart ta opcja byla zarezerwowna dla osob majaych legitymacje studencka. 

Re: praca za granica

raczej bym się nie zdecydowała, chyba, że byłby to wyjazd z całą rodziną

Re: praca za granica

Ja od dwóch lat jezdzę z fimą usunięto reklamę do Niemiec i opiekuję się starszymi osobami. Języka co prawda nie znam perfekcyjnie, ale potrafię się dogadać. Nie zdazyło mi się jeszcze trafić na jakąś problematyczną rodzinę, dlatego miło wspominam kazdy wyjazd. Koordynator interesuje się swoimi podopiecznymi i mamy z nim dobry kontakt-co niestety nie w kazdej firmie tak wygląda. Lubię swoją pracę bo nie dość ze nauczę się czegoś nowego (język, kultura, obyczaje) to jeszcze mogę zwiedzić trochę innego świata:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: