praca za granica

• 2017-02-15, o 17:00
  • 7
  • 907
  • 7
  • 6

praca za granica

Dzien dobry, od jakiegos czasu szukam pracy. W internecie znalazlam oferte pracy jako opiekunka do osob starszych za granica. Warunki fajne ale zastanawia mnie czy napewno ta firma jest wiarygodna..wiecie cos na ten temat?ktore oferty sa uczciwe?

Re: praca za granica

Ale o jaką firmę pytasz? Praca opiekunki to szansa na zarobienie fajnej kasy, chociaż obowiązki nie należą do najlżejszych- powinnaś wziąc to pod uwagę. Pracowałam w taki sposób w Niemczech dwa razy- wyjechałam z Ambercare24. Poczytaj sobie w sieci opinie o nich- uczciwi ludzie, pomocni i profesjonalni. Nie miałam na co narzekać i pensja była bardzo spoko :)

Ale o jaką firmę pytasz? Praca opiekunki to szansa na zarobienie fajnej kasy, chociaż obowiązki nie należą do najlżejszych- powinnaś wziąc to pod uwagę. Pracowałam w taki sposób w Niemczech dwa razy- wyjechałam z Ambercare24. Poczytaj sobie w sieci opinie o nich- uczciwi ludzie, pomocni i profesjonalni. Nie miałam na co narzekać i pensja była bardzo spoko :)

2017-02-21 16:54:02 autor domisel

Dokładnie:)

nigdy nie interesowała się pracą za granicą

ciekawa oferte tego typu pracy maja na usunięto reklamę i wyglada to naprawde dobrze.

Tez szukalam pracy w tej roli. Popatrz sobie na oferty na tym portalu: usunięto reklamę. Ja w ten sposob znalazlam swoja poprzednia prace, a jeszcze na studiach wyjezdzalam tak podczas wakacji, zeby troche dorobic.

Ja nie pracowałam i raczej bym się nie podjęła, ale moja kuzynka zaczęła wyjeżdżać jako opiekunka właśnie z agencją usunięto reklamę Sama średnio na to najpierw patrzałam, ale teraz widzę, że jest zadowolona, ona się nadaje do tego. A choć kobieta jest do rany przyłóż to wiem, że w razie czego nie da sobie w kaszę dmuchać :) Agencja chyba jej przypasowała, bo nie słyszałam narzekań. A żeby tak zarobić w kraju to często trzeba mieć szczęście.

Może poszukaj grup na fb związanych z taką pracą. tam na pewno będą recenzje osób które już brały w tym udział