praca wizażysty

  • 2013-08-21, o 10:19
  • 44
  • 14 291
  • 30
  • 40

praca wizażysty

Witam:) Czy Waszym zdaniem osoba nie posiadająca szeroko rozumianego talentu plastycznego (malowania na płótnie,kartce itp.) ale lubiąca wykonywać makijaże ma szanse zostać wizażystą?

Re: praca wizażysty

Mi się wydaje że rękę trzeba mieć wprawioną ja np. mam talent plastyczny i mało która potrafi się tak umalować jak ja (oczywiście z osób mi znanych)

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: praca wizażysty

Moim zdaniem nie ma to nic do rzeczy ja chodzę do super szkoły i tam mnie nauczyli wszystkiego a wcale taletu plastycznego na kartkach nie posiadam

Re: praca wizażysty

myślę że masz duuużo racji

Re: praca wizażysty

Według mnie talent plastyczny w sensie "tworzenia na papierze" pomaga, ale na pewno nie jest konieczny aby zostać wizażystą. Zdecydowanie większe znaczenie ma praktyka w tworzeniu makijaży, zaangażowanie i oczywiście zamiłowanie do malowania A to, czy ktoś się nadaje czy też nie i tak pokazują efekty pracy i zadowolenie malowanych osób

Re: praca wizażysty

bzdura, może i pomaga bo ma się "pewniejszą ręke" ale wszystkiego da się nauczyć, nie można skreślać się po tym jak nie wyjdzie rysunek na kartce .:))

Re: praca wizażysty

Ja jestem kompletnie w tyle jeśli chodzi o makijaże, ale coraz częściej staram sie próbować, wiec może w końcu czegoś się nauczę :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: praca wizażysty

Natica zgadzam się z Tobą

Re: praca wizażysty

Wydaje mi się, że talent plastyczny pomaga ale nie jest to warunek. Malowanie na kartce czy płótnie to zupełnie coś innego niż malowanie twarzy.

Re: praca wizażysty

Jestem wizażystką, powiedziałabym nawet, że całkiem niezłą :P Za to jeżeli chodzi o rysowanie na papierze to szkoda słów. Malowanie twarzy nijak się ma do malowania na kartce. No niby ma się tą większą precyzję etc, ale to nic czego nie dałoby się wyćwiczyć, wierz mi. Dobra szkoła wizażu nauczy cię zwracać uwagę na szczegóły i pozwoli wyćwiczyć rękę. Najważniejsze to dużo ćwiczyć i lubić to co się robi, a szybko zobaczysz efekty. :)

Re: praca wizażysty

oczywiście że tak ! kwestia wprawy to jak kogo pomalujesz ;) musisz to po prostu lubieć oraz mieć wiedzę w tej dziedzinie ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: