powiekszenie piersi gdzie

  • 2016-12-28, o 00:04
  • 5
  • 2 863
  • 6
  • 6

gdzie powiększyc biust

Hej! Zdecydowałam się na powiększenie biustu. Jestem na 100% pewna, że to dobra decyzja, teraz pozostaje mi jedynie wybrac placówkę. Moze są tu dziewczyny po takiej operacji? Czytalam na roznych forach wypowiedzi, ale nadal nie wiem, gdzie sie udac na konsultacje. Zalezy mi na subtelnym efekcie- chcialam miec miseczke C, teraz mam male A. Bede wdzieczna za waszą pomoc i moze jakies porady jak wyglada rekonwalescencja po takim zabiegu?? Czy to prawda, ze bardzo boli??

Re: powiekszenie piersi gdzie

hmm, chyba przebieg rekonwalescencji to kwestia indywidualna- kazdy organizm jest inny i u kazdego bedzie to wygladac inaczej. Ja tez bym chetnie powiekszyla biust, gdybym miala kasę. NIestety nie wiem gdzie takie operacje mozna wykonac, a wlasciwie- ktore placowki sa godne polecenia. Moze bardziej doswiadczone dziewczyny sie wypowiedza :)

Re: powiekszenie piersi gdzie

Po pierwsze- gratuluje decyzji! Ja np. baaardzo dlugo zwlekalam z jej podjeciem i nie bylam przekonana czy dobrze wybralam, chcąc powiekszyc piersi. Dopiero na konsultacji w szpitalu Medicover wszystkoe obawy przeszly- wlasnie tam się operowalam. Lekarz pokazal mi rozmiary implantów i mierzyłam je w takim specjalnym staniku, zeby zobaczyc, jak to będzie wyglądalo na zywo juz po zabiegu. I tak mi się spodobal efekt ( bo z natury jestem raczej plaska), ze uznalam, ze zdecyduje się na zabieg. No i moj lekarz tez byl mega spoko- wszystko wytlumaczyl, pomogl dobrac odpowiedni rozmiar, zeby biust wygladal- tak jak piszesz- estetycznie :)

Re: powiekszenie piersi gdzie

ja bym się bała ale u kogoś podoba mi się efekt

Re: powiekszenie piersi gdzie

hmm, chyba przebieg rekonwalescencji to kwestia indywidualna- kazdy organizm jest inny i u kazdego bedzie to wygladac inaczej. Ja tez bym chetnie powiekszyla biust, gdybym miala kasę. NIestety nie wiem gdzie takie operacje mozna wykonac, a wlasciwie- ktore placowki sa godne polecenia. Moze bardziej doswiadczone dziewczyny sie wypowiedza :)

2016-12-28 18:22:18 autor heyabanana

 

Dokładnie chciałam to samo napisac haha:)

Re: powiekszenie piersi gdzie

Powiększyłam piersi w szpitalu Medicover i mogę Ci to miejsce polecić w 100%. JEstem mega zadowolona, bo wcześniej byłam raczej płaska... teraz- czekam na wiosnę i lato, by móc nosić bluzki, sukienki z dekoltem :) Na dobry początek pójdź sobie na konsultację to wtedy wszystkiego się dowiesz. Ja np. bardzo dobrze się czułam po operacji. Już klka dni po sama moglam umyć sobie głowę czy coś. Wiadomo że cwiczyc nie mozna, co najwyzej sobie na stacjonarnym rowerku pojeździć. Ale zadne cwiczenia, w ktore jest zaangazowana klatka piersiowa. Ale to juz, tak jak dziewczyny pisza, kwestia indywidualna. Moja kolezanka po powiekszeniu miala duze problemy z poruszaniem sie na przyklad i dlugo sie kurowala po operacji, moze to tez kwestia placowki.. Ja po zabiegu w medicover czulam sie bardzo dobrze.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: