pomadka do ust

  • 2015-09-23, o 00:08
  • 63
  • 18 887
  • 39
  • 54

pomadka do ust

Jakie blasamy do ust polecacie? Ostatnio mam bardzo przesuszone usta, próbowałam kilku rzeczy ale nie pomagają. Słyszałam że fajnie nawilżają olejki, widziałam w sklepie np. balsam do ust z olejkiem marula bielendy używała któraś i poleca? Poradźcie coś :) 

Re: pomadka do ust

ja mogę Tobie wazeline od bielendy polecić z olejkiem arganowym, ona bardzo ładnie nawilża i usta fajnie wyglądają po niej, są odżywione.

Re: pomadka do ust

Ja lubię carmex, tisane i blistex

Re: pomadka do ust

Balsamik do ust z Bielendy :) Z olejkiem marula. Jesli przed nalozeniem zrobisz sobie peeling ust to efekt bedzie jeszcze lepszy :)

Re: pomadka do ust

Mi odpowiadają z nivea

Re: pomadka do ust

polecam masło karite , super nawilża moje usta a jest mi to potrzebne bo na co dzień uzywam tylko matowych szminek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pomadka do ust

Nivea masełko do ust, nie jest najtańsze ale fajnie nawilża i na długo

Re: pomadka do ust

obowiązkowo blistex, do niedawna tylko dostępny w aptece, teraz też rossman

Re: pomadka do ust

Pomadka ochronna do ust Oeparol Everyday. Nawilża oraz optymalnie natłuszcza usta, zapobiegając ich przesuszaniu i pierzchnięciu. Odżywia usta, przeciwdziała podrażnieniom i przyspiesza regenerację popękanego naskórka i jest nie droga:-)

Re: pomadka do ust

fajna jest wazelina czekoladowa

Re: pomadka do ust

Carmex się u mnie najlepiej sprawdza. Bardzo długo się utrzymuje, nawet picie mu nie straszne. A z braku laku używam wazeliny poziomkowej z Flosleku. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: