podobają wam się matowe usta?

  • 2016-01-14, o 22:45
  • 104
  • 28 956
  • 67
  • 75

Re: podobają wam się matowe usta?

Maty wyglądają super, ale moim zdaniem ciężko się je nosi i zjadają się gorzej od niematowych. Matowe tworzą taka skorupke i podkreślają wszelkie załamania ust nawet tych wypielegnowanych. Nie rozumiem często slyszanych stwierdzeń "ja noszę juz tylko maty, nie lubię tandetnego błysku na ustach". Kto tu mówi o błysku czy perlach rodem z lat 90-tych? Pomiędzy nimi istnieją pomadki kremowe, satynowe, które mają przyjemne wykończenie ale totalnie nie błyszczące jak perły czy błyszczyk :-o świat nie dzieli się na maty i dyskotekowe brokaty bez przesady ;-)
2016-07-14 02:04:25 autor sweetbeauty

Zgadzam się:)

Re: podobają wam się matowe usta?

Ja moge tylko mat :) innymi nie moge sobie- obrysowywac ust- udajac ze sa wieksze (whew)

Ale najlepsze sa te w plynie zasychajace "na amen" ze smashboxa albo sleek :) zdaje sie ze I golden rose je produkuje:) chyba musze zamowic :)

2016-07-01 19:40:20 autor lenamaria

mam tak samo

Re: podobają wam się matowe usta?

Odzwyczaiłam się już od innych pomadek, teraz tylko mat :)

Re: podobają wam się matowe usta?

Podobają mi się tylko takie:)

Re: podobają wam się matowe usta?

bardzo :) 

Weni

Re: podobają wam się matowe usta?

I to bardzo:))

Re: podobają wam się matowe usta?

Odkąd matowe pomadki stały się modne, tylko takich używam :)

Re: podobają wam się matowe usta?

lubię zarówno mat jak i glow byle bez drobinek ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: podobają wam się matowe usta?

ja zawsze wolałam takie wyglądające na "mokre" - bez drobinek, absolutnie nie perłowe, ale błyszczące. z moimi ustami bałam się matów i tego, że mi usta będą przesuszać, ale jest już ich tyle różnych, że może się przekonam i spróbuję :)

Re: podobają wam się matowe usta?

nie lubię pomadek które się błyszczą albo co gorsza lepią. tylko mat od dłuższego czasu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: