podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

  • 2010-12-06, o 19:38
  • 32
  • 9 784
  • 21
  • 27

podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

Mam pytanko jeśli ktoś używa z Was tego podkładu? Jestem ciekawa jak sprawdza się u Was . Piszcie !!!!!!
Ja od 2 lat używam roll on ( to jest ten podkład w kąplecie z wałkiem). POCZĄTKI BYŁY TRUDNE. Problem był z dokładnym rozprowadzeniem podkładu zostawały smugi na nosie i pod oczami. Prawdę mówiąc skusiłam się mocy reklamy a skończył się poprzedni podkład i tak się zaczeła Moja przygoda z l\'orealem. Ważne jest by dobrać odpowiedni odcień podkładu .Podzielcie się Swoimi opiniami.

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

Parę razy zastanawiałam się nad zakupem tego podkładu... Jednak za każdym razem zniechęcała mnie myśl, że ten roll-on jest niehigieniczny ;/ że kumulują się w nim miliony bakterii itp ;/ czyścisz jakoś ten waleczek?:) bo moze przekonam się do niego

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

czysci się myjąc pod bierzącą wodą z dodatkiem mydła w płynie. Ale teraz w okresie wiosennym zdecyduje sie na kosmetyki mineralne.Kończy mi się juz rool on.

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

ja ostatnio używam podkład Gosh\'a bedę go mieć nawet w sklepie bo jest naprawdę fajny - dobrze kryje a zarazem jest mega delikatny i nie zapycha porów ;p

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

hejka
a jaka cena by była?

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

Cena będzie promocyjna, ok 37 zł (bo normalnie ok 60 zł kosztuje).

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

a kiedy bedzie dostępny /?

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

myślę, że koło niedzieli/poniedziałku towar już mam ale muszę go wprowadzić itp.

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

podkaldy z loreala są delikatnie mowiąć moim zdaniem oczywiście przeeklamowane ,szybka schodzą z buzi ,ale fakt wybór kolorystyczny fajny

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

nie lubię firmu loreal za ich traktowanie zwierząt podczas testów...

Re: podkłady firmy l'oreal - roll'on perfect match

Z loreala miałam True match, podobał mi się.nawet
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: