podklad

  • 2013-11-04, o 11:59
  • 31
  • 11 261
  • 21
  • 28

Grubszy kaliber, czyli że ciężki?

Może poproś kogoś W sklepie

Re: podklad

Loreal true match :)

Re: podklad

Dr Irena Eris ma fajne podkłady, warto wypróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Musisz dobrać Na miejscu

Próbuj różnych i trafisz

Revlon

Re: podklad

Plecam podkład loreal

Re: podklad

Też mam jasną karnację, na dodatek z problemami: tłustą, trądzikową, z niedoskonałościami a, chyba by było trudniej dobrać odpowiednie kosmetyki - dość wrażliwą. Szukałam dla siebie podkładu długo, wypróbowywałam, zachwycałam się przez chwilkę i porzucałam kolejne kosmetyki. Ideał znalazłam w aptece na półce firmy VICHY. Wcześniej byłam sceptyczna wobec kosmetyków, które służą do makijażu, a produkują je firmy kojarzące się z apteką. Do tego producent obiecywał na opakowaniu, że to kosmetyk dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny, nie powoduje powstawania zaskórników i nie zawiera parabenów. Namówiona przez farmaceutkę wypróbowałam Vichy Dermablend 3D i cóż - okazało się, że wszystkie te obietnice są prawdą, kosmetyk nie podrażnia, jest delikatny a przy okazji doskonale kryje (liczne niestety) niedoskonałości mojej problematycznej cery, trzyma się bardzo długo (caly dzień bez poprawek w makijażu), nie potrzebuję pod niego korektora ani na wierzch kolejnej warstwy pudru czy czegoś takiego, wystarczy mi jedna aplikacja Vichy Dermablend 3D. Serdecznie polecam! 

Re: podklad

u mnie sprawdza się podkład Bourjois healthy mix. Nie przeusza skóry, lekko nawilża i dość dobrze kryje, nie jest bardzo trwały, ale też nie mam kiepskiej cery, więc nie muszę używać bardzo trwałych. Żeby przedłużyć makijaż używam bazy z bielendy, make-up akademie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: