podkład mineralny w kamieniu

  • 2015-06-30, o 15:21
  • 63
  • 21 908
  • 30
  • 43

podkład mineralny w kamieniu

Po nieudanych próbach znalezienia zwykłego podkładu dla siebie, zdecydowałam że poszukam produktu wśród podkładów mineralnych (sypkich albo w kamieniu). Znacie jakieś bardzo jasne i dobre produkty? Chodzi mi raczej o takie kosmetyki które mogę "pomacać" w sklepie, ale jeżeli macie coś sprawdzonego dostępnego przez internet to tez chętnie sprawdzę ;] Dodam tylko, że wolałabym gdyby jego wykończenie było matowe, ale jednocześnie produkt musi być przeznaczony do skóry suchej.

Re: podkład mineralny w kamieniu

Oslo z Bikora to jedyny podkład mineralny jaki znam, który można znaleźć stacjonarnie. Poza tym miałam jeszcze bezpośrednią styczność z Era Minerals i baaaardzo polecam. Oba produkty mają bardzo ładne krycie, a jednocześnie praktycznie nie czuć ich na skórze. Dodatkowo te z Ery mają SPF 50 bodajże, tak nam przynajmniej mówili na szkoleniu, są podzielone na grupy dostosowane do danego typu skóry, więc wielki plus. Słyszałam też dobre opinię na temat Lily Lolo, ale dopiero przymierzam się do testowania.PS. Dla mnie praktycznie wszystkie podkłady są za ciemne, więc polecając wyżej wymienione możesz być pewna, że znajdziesz bardzo jasny kolor. :P

Re: podkład mineralny w kamieniu

dzięki, zaraz o nich poczytam ;]

Re: podkład mineralny w kamieniu

  hmm powiem szczerze że i ja sie zaciekawiłam tylko jakoś niemoge się przekononać czy to do podkładów czy korektorów sypkich bo jakos mam wrażenie że takie sypkie będzie mi duuzo gorzej nałożyć i co najwazniejsze będą miały słabe krycie ,ciekawi mnie również cena tych produktów

Re: podkład mineralny w kamieniu

Aplikacja jest prosta, jedynym utrudnieniem przy sypkich podkładach i korektorach jest to, że trzeba po prostu porządnie "wbić" podkład w pędzel, żeby nie sypał się wszędzie wokół (z produktami w kamieniu jest trochę łatwiej, przynajmniej jeśli chodzi o Bikor). Wystarczy nasypać trochę produktu na pokrywkę i kolistymi ruchami nałożyć najpierw na pędzęl (najlepiej "pokręcić" tak pędzlem polowi po pokrywce przez kilka- kilkanaście sekund), a potem "stęplować" na twarzy. Nie wiem jak z Lily Lolo, czy innymi mineralnymi podkładami, ale Era Minerals ma bardzo ładne krycie, mają też mineralną bazę pod podkład, która jeszcze potęguje ten efekt, a Bikor wypada bardzo podobnie jeżeli nie lepiej. Jako, że produkty mineralne nie zawierają (a przynajmniej nie powinny!) tańszych, chemicznych zamienników i są w 100% naturalne w składzie są też droższe od standardowych podkładów z drogerii - Era Minerals to koszt 109zł za podkład o pojemności 7g (chociaż nie powiem, wydajne to one są), a Bikor 135zł.

Re: podkład mineralny w kamieniu

O Era Minerals dowiedziałam się dopiero niedawno, właśnie od ciebie JustATinyPenguin, ale już wcześniej myślałam nad zakupem czegoś z Lily Lolo, na początku myślałam o różu, teraz kiedy kończą się moje podkłady chcę wypróbować coś nowego.. no i teraz mam dylemat czy Era Minerals czy Lily Lolo, te drugie są bardziej znane. Ale chyba postawię na Era Minerals (zależy mi na fajnym kryciu a i filtr mają większy bo Lily Lolo ma w porównaniu do Era Minerals tylko SPF15) a Lily Lolo najwyżej zamówię sobie próbki, chyba że jest możliwość zakupienia próbek Era Minerals - orientujecie się w tym? :)

Re: podkład mineralny w kamieniu

Z tego co wiem na stronie firmowej Era Minerals można zamówić testery. Przynajmniej tak nam mówili na szkoleniu, ale nie wiem jestem pewna jak to działa, bo sama dobierałam sobie podkład właśnie na szkoleniu. 

Re: podkład mineralny w kamieniu

Aż z ciekawości weszłam. :P Od razu na stronie głównej jest do nich odnośnik. http://eraminerals.pl/nasze-hity/testery

Re: podkład mineralny w kamieniu

To w takim razie chyba kupię testery i Lily Lolo i Era Minerals.. i w spokoju będę sobie mogła porównać ich działanie ;)

Re: podkład mineralny w kamieniu

No tak będzie najlepiej. Szczególnie, że Lily Lolo wychodzi lepiej cenowo. :P

Re: podkład mineralny w kamieniu

Właśnie też widzę sporą różnicę cenową ;) Chociaż jeśli chodzi o testery to dużej różnicy nie ma (chyba w przeliczeniu na 1g ok 3zł) , bo Lily Lolo 0,75g za 10,90 a Era Minerals 1g za 19 zł :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: