podkład mineralny w kamieniu

  • 2015-06-30, o 15:21
  • 63
  • 21 909
  • 30
  • 43

Re: podkład mineralny w kamieniu

Dowiemy się tylko testując czy cena świadczy tu o jakości. A jak już będziesz testować to daj znać jak wypadają w porównaniu bo jestem strasznie ciekawa. ;)

Re: podkład mineralny w kamieniu

Myślę, że w przyszłym tygodniu zamówię te testerty, jak tylko będę wiedzieć o nich coś więcej to napewno dam znać ;)

Re: podkład mineralny w kamieniu

Ja również kiedyś zachęcona pozytywnymi opiniami na temat minerałów kupiłam podkład z Annabelle Minerals. Ja miałam kryjący, a do wyboru jest jeszcze chyba matujący i rozświetlający, o ile się nie mylę. Gama kolorystyczna jest dosyć duża, jednak ciężko dobrać kolor przez Internet. Ja nie byłam kompletnie zadowolona z tego podkładu. Po pierwsze wybrałam zbyt różowy odcień, przez co wyglądałam jak świnka (nie pamiętam jaki to był kolor). Podkład według mnie bardzo slabo krył, nie pokrył wyprysków ani zaczerwienien. Minerały miały uspokoić cerę, dzięki czemu jej stan miał ulec poprawie. Nic takiego nie zauważyłam. A najgorsze bylo to, ze ważył się niemiłosiernie w okolicy nosa i brody.

Miałam jeszcze mineralny podkład matujący z Paese, jednak on również nie spełnił moich oczekiwań. Używałam go chyba jako pudru, przynajmniej kolor był w miarę ok :)

Kojarzy mi się jeszcze podkład mineralny kryjąco-rozswietlajacy również z Paese. Jest to podkład w kamieniu. Faktycznie bardzo przyjemnie krył, dawał ładny efekt rozswietlonej cery. Jednak najjaśniejszy kolor jest dość ciemny dla mnie(bladej jak ściana) i używałam go jedynie latem. Nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży ale jeśli tak, to polecam mu się przyjrzeć, jeśli ktoś lubi taki efekt.

Re: podkład mineralny w kamieniu

a znacie może coś z Inglota? coś mi się obiło o uszy ale nie wypatrzyłam na ich stronie ;]

Re: podkład mineralny w kamieniu

Inglot chyba nie ma podkładów mineralnych. Chociaż mogę się mylić. Na pewno Sephora ma, bo widziałam ostatnio.

Re: podkład mineralny w kamieniu

Też mi się wydaje, że Inglot nie ma minerałów w ofercie, z tego co kojarzę to jedynie puder sypki :)

Re: podkład mineralny w kamieniu

Też mi się wydaje, że Inglot nie ma minerałów w ofercie, z tego co kojarzę to jedynie puder sypki :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: podkład mineralny w kamieniu

to w takim razie zrobię sobie wycieczkę do Sephory i musze pomacać ;]

Re: podkład mineralny w kamieniu

lubie takie podkłady

Re: podkład mineralny w kamieniu

Lily Lolo jest bardzo dobre.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: