podklad NIVEA extreme resist

  • 2011-11-08, o 18:42
  • 38
  • 23 596
  • 18
  • 31

podklad NIVEA extreme resist

Dziewczyny czy ktoras z was uzywala podkladu NIVEA extreme resist 24 (odcienie-"nude","sand") ? podobno bardzo dobry porownywany do podkladow z gornej polki ,tylko ze znacznie tanszy (okolo 40 zl)
A moze ktoras stosowala pozostale dwa( ze zdjecia) ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: podklad NIVEA extreme resist

Pierwszy raz widze ten podkład od kiedy jest w sprzedazy ? i dlaczego tak troche drogawo

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: podklad NIVEA extreme resist

W sumie od dosyc dawna jest w sprzedazy z seri kosmetykow NIVEA

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: podklad NIVEA extreme resist

To chyba do Częstochowy jeszcze nie dotarł

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: podklad NIVEA extreme resist

jeszcze go nie spotkałam:( chetnie bym wypróbowała, moze poszukam w marketach

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: podklad NIVEA extreme resist

Ja też jeszcze go nigdzie nie widziałam
Ale chętnie się dowiem co nieco na temat tego podkładu:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: podklad NIVEA extreme resist

Dziewczyny zakupilam podklad NIvea extreme -uzylam 4 razy ,niestety moja skora dusi sie pod nim..
-Ladnie sie stapia jak krem nie pozostawiajac takiej nienaturalnej jak niektore podklady pudrowej powloki +
-mam odcien nude ,ale wydaje sie jakby minimalnie za jasny kolor zbyt ziemisty jak dla mnie..
-jest srednio kryjacy bylam w nim na imprezie ,pozniej moja skora bardzo nie ladnie wygladala,po prostu moja skora dusila sie pod nim..bardzo to widac bylo..Mam cere tlusta ,niby nie jest to ciezki podklad bo srednio-kryjace ,ale pomimo to moja skora okrutnie sie pod nim dusi i bardzo to widac-te duszenie skory niestety ,no szkoda...

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: podklad NIVEA extreme resist

Też mam tłustą cerę więc pewnie dla mnie też nie będzie odpowiedni:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: podklad NIVEA extreme resist

Też mam tłustą cerę więc pewnie dla mnie też nie będzie odpowiedni:/

aldona2912

Tez tak sadze moze sie dusic,a wtedy skora bardzooo niefajnie wyglada od razu po niej widac..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: podklad NIVEA extreme resist

nie próbowałam

Re: podklad NIVEA extreme resist

Nie uzwałam. Jest on dostepny w Polsce? bo nigdy nie widzialam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: