płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

  • 2016-11-07, o 11:51
  • 55
  • 14 260
  • 44
  • 45

płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

ostatnio coraz wiecej tego typu produktów do mycia pędzli. wydaje mi sie że nie warto ich kupować, bo ja moje pędzle myję zawsze w szamponie, oleju kokosowym lub zwykłym dobrym mydłem w kostce i jakoś są w bardzo dobrym stanie. 

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

ja myję zwykłym szarym mydłem i też nie zauważyłam, żeby im to szkodziło.

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

Ja używam szamponu do pędzli  z Makeup Revolution

Bardzo polecam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

mam produkt do mycia pędzli z makeup revolution ale ciężko nim domyć kosmetyki płynne, do takich rzeczy używam szamponu dla dzieci :) 

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

Ja myje zwykłym mydłem i jest wszystko okej:) pozniej nakładam zawsze maskę albo odżywkę na nie i są milusie w dotyku!

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

ja tez uzywam szamponu i sie nic nie dzieje , a te płyny do najtańszych nie należą ;)

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

Nie mydlem co plynem do higieny intymnej, aby naturalnych pedzli nie pouszkadzac

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

ja myję swoje pędzle szarym mydłem

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

ja również myję zwykłym mydłem :) a później jeszcze ewentualnie spryskuję płynem do dezynfekcji

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

Ja również sięgam po zwykłe, szare mydło. Myślę, że te płyny świetnie by się sprawdziły do bardziej trwałych kosmetyków, np podkładów. Takie ciężko jest dobrze zmyć z gąbeczek czy pędzli

Re: płyn do mycia pędzli czy najzwyklejszy szampon

Ja myję szamponem, a na naturalne włosie nakładam trochę odżywki żeby były mięciutkie :-) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: