pisak do brwi christian laurent?

  • 2019-04-10, o 19:35
  • 11
  • 9 100
  • 3
  • 12

pisak do brwi christian laurent?

czym sobie robicie brwi? tak aby efekt był widoczny, ale jednocześnie wyglądał naturalnie? Próbowałam jakimiś pomadami, ale zupełnie mi to nie idzie i wyglądam jak clown ;/ znajoma poleciła mi ten pisak do brwi christiana laurenta i już naprawdę zastanawiam się nad jego zakupem. Czy któraś z was robi sobie brwi takimi produktami? Łatwiej to idzie niż np. pomadą lub cieniami?

Re: pisak do brwi christian laurent?

Pisak z taką końcówką ma w ofercie też Maybelline - Tattoo Brow, bez szału, a kolory jak dla mnie zbyt ciemne, natomiast namiętnie używam klasycznego pisaka z pędzelkową końcówką Catrice i faktycznie wygodnie się go używa, a efekt jest naturalny, niestety chyba go wycofali bo już nigdzie ich nie widze :( 

:)

Re: pisak do brwi christian laurent?

ja to nie mam cierpliwości to robienia sobie brwi dzień w dzień. Dlatego postawiłam po prostu na hennę i po problemie :)

Re: pisak do brwi christian laurent?

henna - ok, ale henna tylko maluje włoski, a nie daje efektu wypełnienia :P dlatego ja rozumiem autorkę wątku, że szuka jakieś fajnego produktu, który łatwo "zrobi" brwi. Co do produktów do brwi w formie pisaka - spróbuj. Nimi zazwyczaj łatwo zrobić brwi i można też łatwo kontrolować ilość. Powinno się udać :)

Re: pisak do brwi christian laurent?

też nie potrafiłam sobie zrobić brwi i te z kupiłam sobie ten pisak christiana Laurenta. Ten kosmetyk to prawdziwy game changer! Dzięki niemu można zrobić ładne i precyzyjne brwi :) przez to że jest to pisak to można zrobić dokładne wypełnienie, które wygląda naturalnie. Dla mnie o wiele lepsza opcja niż pomada.

Re: pisak do brwi christian laurent?

Tego typu pisakiem można zrobić fajne, naturalnie wyglądające b wi. Szczególnie dobrze się sprawdza przy cienkich, słabo widocznych włoskach lub brwiach z "ubytkami".

Re: pisak do brwi christian laurent?

oj chyba i ja wypróbuję :D póki co używam jakiś zwykłych cieni, ale w ciągu dnia to jakby te cienie znikają, a wraz z nimi - moje brwi, heheh :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pisak do brwi christian laurent?

ja mam ten pisak do brwi w kolorze 01. Kolor dla mnie idealny :) Nie za ciemny, nie jest za jasny. I co dla mnie ważne: nie wpada w takie rude tony ;)

Re: pisak do brwi christian laurent?

dziewczyny a jak z trwałością? trzyma się cały dzień na brwiach i nie schodzi? Do tej pory używałam takich zwykłych kredek, ale po kilku godzinach one po prostu znikają ;/ szukam czegoś trwalszego ale równie łatwego w użyciu (pomady nie są dla mnie).

Re: pisak do brwi christian laurent?

@patelenka u mnie trzyma się na brwiach cały dzień. Nie rozmazuje się, nie "znika". nie jest to drogi produkt więc wypróbuj go sobie. Nie powinnaś mieć problemu ani z aplikacją ani z trwałością :)

Re: pisak do brwi christian laurent?

mega jest ten pisak. Nie wiem jak mogłam używać wcześniej innych produktow :) teraz robienie brwi zajmuje mi dosłownie kilka chwil i wygladają zajefajnie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: