peeling do wrażliwej skóry twarzy

  • 2015-10-25, o 13:53
  • 60
  • 21 061
  • 47
  • 53

peeling do wrażliwej skóry twarzy

Zazwyczaj wykonanie peelingu wiąże sie u mnie z zaczerwienienem i przesuszeniem skóry twarzy. W efekcie wykonany makijaż wygląda brzydko, widać suche skórki. Jakie peelingi proponujecie do takiego typu cery? Jak nie zrobić z twarzy tarki?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Najlepiej przy cerze wrażliwej używać peelingu enzymatycznego. Peeling ten złuszcza skórę za pomocą enzymów roślinnych. Peeling bardziej przypomina maskę, ponieważ nie posiada drobinek złuszczających. Nakładamy go na twarz i pozostawiamy na ok. 10-15 minut, możemy jeszcze masować w trakcie skórę przez ok. 3 minuty. 

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Dokładnie tak. Peeling enzymatyczny, który rozpuszcza martwy naskórek. Spotkałąm się z kremową bądź żelową konsystencją.  

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

najlepiej enzymatyczny, ja mam przetestowany Lirene oraz Biochemię Urody i mogę je polecić :)

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Kiedy miałam problemy z cerą, najczęściej sięgałam po peeling enzymatyczny, jest bardzo delikatny.

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

GORZKA jaki polecasz peeling naturalny enzymatyczny ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Ja rowniez stosuje peeling enzymatyczny, nie podraznia

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Dla wrazliwej tylko peeling enzymatyczny! Ja uzywam takiego z bielendy z serii skin clinic professional w saszetce. tam jest peeling i glinka ( biala, zielona i zolta do wyboru) :)

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Dobry, ale niestety drogi peeling to peeling kawiorowy firmy Clarena.

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Z kwasem mlekowym jest swietny6

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Jakiś domowy z cukru
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: