paznokcie hybrydowe

  • 2016-01-21, o 13:11
  • 41
  • 17 327
  • 31
  • 36

Re: paznokcie hybrydowe

Ja planuję sobie kupić akcesoria do hybryd, ale trochę się boję bo do malowania panokci nie mam zbytniej cierpliwości, tak jak wyżej nie lubię malować, ale lubię mieć pomalowane :) 

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski

Re: paznokcie hybrydowe

Początki zawsze są najtrudniejsze, później nabierzerz wprawy i pójdzie Ci to raz dwa :-) 

Re: paznokcie hybrydowe

To zależy, bo do wprawy na pewno dojdziesz, ale taki lakier trzyma się długo i rzadko go będziesz używać, więc czy w buteleczce nie będzie wysychał. Moja znajoma kupiła cały zestaw hybrydowy z Biokur. Tyle, że my jak się spotykamy to 'na paznokcie' ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paznokcie hybrydowe

To kwestia przyzwyczajenia, jeśli umiesz malowac paznokcie to większego trudu nie bedziesz miała.

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj...

Re: paznokcie hybrydowe

Ja lubię manicure hybrydowy, często noszę takie paznokcie. Mam dużo lakierów z eveline, one nie są drogie, a są trwałe tak samo, jak te z neonail. Cena raczej standardowa, choć warto czekać na promocje.

Re: paznokcie hybrydowe

Ja nie cierpię malować paznokci, ale hybrydy mogę robić bez przerwy! Chyba najbardziej podoba mi się to, że później nie muszę czekać aż wyschnie, tylko mogę od razu wszystko robić. Zwykłe lakiery zawsze psułam zanim zdążyły zaschnąć :(

Re: paznokcie hybrydowe

Rzeczywiście eveline ma dobre lakiery hybrydowe – po pierwsze są trwałe, po drugie niedrogie w stosunku do tych najpopularniejszych marek. Moim zdaniem jak bardziej warto się skusić i wypróbować je w domu.

Re: paznokcie hybrydowe

Ja całego zestawu raczej bym nie zamawiała. Ja np. oddzielnie zamówiłam lampę na allegro, a oddzielnie lakiery na stronie Makear. Bo słyszałam, że te lakiery dołączone do zestawu są lipnej jakości

To kwestia przyzwyczajenia, jeśli umiesz malowac paznokcie to większego trudu nie bedziesz miała.

Re: paznokcie hybrydowe

uważam ,że bez problemu dasz sobie radę :) Natomiast przy długich paznokciach u mnie hybryda bez podzelowania płytki sie nie sprawdza niestety bo np przy myciu garów jak zmięknie mój paznokieć od spodu to hybrryda odchodzi mi całymi płatami :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: