paznokcie hybrydowe

  • 2016-01-21, o 13:11
  • 41
  • 17 328
  • 31
  • 36

Re: paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowy w domu to tak naprawdę nic trudnego :) wystarczy trochę potrenować,za każdym razem wychodzi co razl epiej :) ja używam hybryd z NeoNail, kupowałam też już dwa razy na prezent zestaw startowy z NeoNail właśnie gdzie masz wszyściutko co tylko potrzebne :) moja ciocia i przyjaciółka,które obdarowałam są zachwycone i już zawsze mają piękne paznokcie :))

Re: paznokcie hybrydowe

Hmm tez się nad tym zastanawiałam . Bo tak to płacisz od 50zł i wyzej za hybrydy . Jeszcze zależy czy chodzisz do salonu kosmetycznego czy przyjeżdża do Ciebie kosmetyczka , bo np ma tzw mobilny salon . Też myślę  zeby sobie sama sobie robić hybrydy , tylko poczekam na te lakiery  hybyrdowe usunięto reklamę ,co mają wejść do Polski , już pisałam kiedyś o nich. Mam nadzieje ,ze w końcu wejdą , bo podobno są najlepsze . Wracając jeszcze do tego czy sobie kupić sprzęt samemu ?.... koniec końców wychodzi to po prostu taniej ;) 

Re: paznokcie hybrydowe

Lepiej sobie kupić

Re: paznokcie hybrydowe

mam caly zestaw, robie sama w domu i lubie to robic

Kupno to bardzo dobry pomysł- pozwala zaoszczędzić:)

Re: paznokcie hybrydowe

oczywiście, że kupić. na pewno będzie taniej niz u kosmetyczki :) ja już dawno zdecydowałam się na kupno lampy i nie żałuje. nie robie żadnych przerw tylko non stop hybrydy. paznokcie mi sie utwardziły i teraz w koncu moge zapuscic na jaka długosc chce

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paznokcie hybrydowe

kup sobie ;) ja dzieki temu polubilam swoje paznokcie, bardziej o nie dbam i zawsze jakis fajny wzorek wyczaruje :) i zapuscic mi sie udalo sporą dlugosc, co kiedys graniczylo z cudem :) lampa, akcesoria i lakiery mozes juz kupic nawet za 150 zl ;) przynajmniej ja tyle dalam za swoj zestaw z Em nail :)

Re: paznokcie hybrydowe

Tylko trzeba uwazac aby za bardzo nie spilowac paznokci,bo stana sie jak bibulki 

 

Re: paznokcie hybrydowe

Haha, to ja przerzuciłam się na hybrydy właśnie dlatego, bo nie lubię malować paznokci, choć lubię miec je wymalowane. Malowanie w domu, nie u kosmetyczki, to dla mnie wyższa szkoła jazdy, ale jeśli Tobie nie sprawia kłoporu - podziwiam :D

Jestem Meduzą

Re: paznokcie hybrydowe

kwestia wprawy, moje pierwsze hybrydy też nie były za piękne ale teraz doszłam do takiej wprawy że robię koleżankom :) Nic trudnego naprawdę :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: