paletka cieni MANLY

  • 2010-10-18, o 17:43
  • 50
  • 20 932
  • 26
  • 31

paletka cieni MANLY

Czy ktoś może posiada paletke 120 cieni firmy Manly? co o niej sądzicie?

Re: paletka cieni MANLY

Tak, ja posiadam jestem z niej zadowolona - kolorów całe mnóstwo, zastanawiam się czy kiedykolwiek je zużyję myślę, że warto kupić (jeśli lubisz zabawę makijażem)

Re: paletka cieni MANLY

super że odpisałaś:) bardzo sie ciesze zastanawiałam się jeszcze nad paletą INGLOTa co o tym myślisz którą paletke byś wybrała?

Re: paletka cieni MANLY

czy to prawda, że firma MANLY to to samo co BEAUTIES FACTORY? gdzieś to przeczytałam ale nie wiem czy mogę w to wierzyc...

Re: paletka cieni MANLY

Ja ostatnio na allegro kupiłam paletkę W77 cieni, i powiem Wam, że całkowita rewelacja!
Cienie są wspaniałe,i co najważniejsze, kolory są bardzo zróżnicowane,i tak dobrane,że obok są umieszczone pasujące do siebie kolory. Także ułatwia to sprawę. A co do ceny - to wraz z przesyłką zapłaciłam niecałe 33 zł!!
Jest w niej tyle kolorów, że każda znajdzie coś dla siebie-na120%.

http://allegro.pl/w7-paintbox-ekskluzyw ... 23742.html

Szczerze polecam:)

Re: paletka cieni MANLY

czy to prawda, że firma MANLY to to samo co BEAUTIES FACTORY? gdzieś to przeczytałam ale nie wiem czy mogę w to wierzyc...

joolitka

hmm nie wiem czy dokładnie jest to samo, tj.czy to ten sam producent, natomiast miałam okazję malować z palety BF i cienie są identyczne jak te z mojej palety Manly

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paletka cieni MANLY

Czy ktoś może posiada paletke 120 cieni firmy Beauties Factory? Ja właśnie dostałam przesyłkę bo zakupiłam sobie taką paletkę.Jestem ciekawa waszych opinii ja coś więcej będę mogła napisać dopiero jutro gdy ją wypróbuję Wyglądają cudownie.

Re: paletka cieni MANLY

Ja też nie wiem czy to ta sama firma, jednak na pewno bardzo podobne produkty(o ile nie identyczne). Nie słyszałam nic złego na ich temat oraz podziału na lepsze i gorsze- raczej są podobnie oceniane.

Re: paletka cieni MANLY

Witajcie,
posiadam taka paletkę ( dostałam na prezent od koleżanki ) . Nie jestem zadowolona z tej paletki - nie pasują mi kolory. Używałam jej może z 5 razy. Czy któraś chciałaby ją ode mnie odkupić?Jak tak to proszę o kontakt pupi19@wp.pl wtedy wyśle zdjęcia i dogadamy się co do ceny.

Re: paletka cieni MANLY

Gdzie mozna kupic taką paletke bo na allegro otatnio jej nie widzialam moze Lady makeup bedzie miala ja do sprzedania u siebie w sklepie?

Re: paletka cieni MANLY

Hej Dziewczyny Ja mam to samo pytanie. Gdzie można dostać paletkę Manly? Chodzi mi o produkt fabrycznie nowy

swiatmakeupu.blogspot.com
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: