Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

  • 2015-11-21, o 20:15
  • 44
  • 12 809
  • 30
  • 37

Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Hej ! :)

 

Ostatnio zakupiłam paletkę Naked 2, ale problem jest w tym, ze nie do konca potrafię łączyć kolory. Moze macie jakies propozycje makijazowe? Lub własne makijaże wykonane tą paletką? :)

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

metodą prób i blędów choc jednemu może się podobac dane połączenie kolorów drugiemu inne, najważniejsze jest to co sie Tobie podoba

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Na YouTube jest duzo filmików

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Internet  to  kopalnia  pomysłów  (smoking)

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

O tak, to bardzo popularna paletka, więc jak wrzucisz nazwę na Pinterest to pojawi Ci się masa propozycji który kolor w którym miejscu nakładać. Sama tak robię z kopiami tych słynnych paletek. ;)

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

ja nie lubie paletek wole pojedyncze cienie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Próbuj.. To że jest droga nie znaczy, że magiczna

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Dziękuje za odpowiedzi :) Nie slyszalam jeszcze o tym Pinterest.

Na YouTube jest mało makijaży z tą paletką, wykonałam jak na razie dwa.

Szczerze mowiąc taki sam makijaż mozna uzyskać tanszymi zamiennikami dostepnymi tutaj na tej stronie i raczej nie zdecyduje się na zakup innego modelu tej palety. Najbardziej odpowiadają mi odcienie brązów i z tymi kolorami wiązałabym jakies makijaże.

 

Ps. Sa tu osoby które mają tą paletkę?

Pozdrawiam :)

 

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Pinterest to świetna sprawa. Można tworzyć własne katalogi - tablice z różnymi inspiracjami, z czymkolwiek chcemy. Ja doposaowałam go w dużej mierze pod własne potrzeby w taki sposób, że dodaję do jednej z tablic zdjęcia kosmetyków, które mi się sprawdziły i chcę do nich niedługo albo w dalszej przyszłości wrócić, a do innej dodaję zdjęcia kosmetyków, które ,,wpadły mi w oko" i planuję je zakupić.

Jana

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

łał świetna paletka ;)

Re: Paletka Naked 2 propozycje makijazowe !

Musisz ćwiczyć. SAma dobierać i łączyć kolory. W końcu zobaczysz w czym czujesz się najlepiej i wypracujesz swoje własne zestawienia kolorystyczne. To bez sensu, żeby ktoś pisał ten cień połącz z tamtym ale nigdy w życiu z tym. Nikt nie zna twojej twarzy tak dobrze jak ty sama. Eksperymentuj, a sama zobaczysz jaka to zabawa i frajda. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: