Płyn micelarny - używacie?

  • 2015-10-08, o 14:51
  • 54
  • 17 321
  • 30
  • 44

Płyn micelarny - używacie?

Dziewczyny czy zmywacie makijaż płynem micelarnym? Koleżanka podesłała mi promocję na niego: http://iapteka.pl/product-pol-2597-BIODERMA-SENSIBIO-H2O-Plyn-micelarny-do-oczyszczania-twarzy-i-zmywania-makijazu-2-x250-ml.html, ale nie wiem jak to działa. Brać czy nie? Daje sobie radę z makijażem?

Re: Płyn micelarny - używacie?

czasami używam płynu micelarnego do demakijażu ale wolę używać zwykłego płynu 

Re: Płyn micelarny - używacie?

Używam micelaz Biedronki Jest produkowany przez Tołpę;)

Re: Płyn micelarny - używacie?

Używam micelaz Biedronki Jest produkowany przez Tołpę;)
2015-10-08 15:22:12 autor Talineczkanz

Też używam tego z Biedronki :)

Re: Płyn micelarny - używacie?

Oczywiście, że używam akurat teraz mam z Bielendy Esencja Młodości. Fenomenalnie pachnie;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Płyn micelarny - używacie?

Ja mam płyn micelarny do twarzy też z bielendy, nazywa się ekspert czystej skóry. Koleżanka mi go poleciła, że dobrze usuwa makijaż i nic nie podraznia. Mam taki 2-fazowy z olejkiem arganowym

Re: Płyn micelarny - używacie?

Ja mam płyn micelarny do twarzy też z bielendy, nazywa się ekspert czystej skóry. Koleżanka mi go poleciła, że dobrze usuwa makijaż i nic nie podraznia. Mam taki 2-fazowy z olejkiem arganowym

2015-10-09 23:27:59 autor Patrycja91

Tez mam micel z tej bielendowej serii :) Po raz pierwszy spotkalam sie z plynem do oczu i zagęszczonych rzęs, a nie byłabym sobą gdybym nie sprobowala takiej nowosci :) I jestem mile zaskoczona- skora jest swieza, dokladnie usuwa makijaz. Polecam :)

Re: Płyn micelarny - używacie?

A ja od niedawna używam płynu micelarnego z biedronki i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nim a wcześniej używanym przeze mnie płynem z L'Oreal :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Płyn micelarny - używacie?

ja płyny do demakijażu zawsze kupuje w aptece, bo często mam podrażnienia 

Re: Płyn micelarny - używacie?

ja płyny do demakijażu zawsze kupuje w aptece, bo często mam podrażnienia 

2015-10-10 15:48:04 autor anka10

 

 

Moje z Bielendy z serii Expert czystej skory sa bardzo delikatne- sama mam wrazliwa skore i staram sie dobierac delikatne kosmetyki. A tutaj nie mam zadnych podraznien ani zaczerwienien ;)

Re: Płyn micelarny - używacie?

z biedronki lub garnier

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: