Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

  • 2013-01-28, o 22:24
  • 46
  • 14 814
  • 27
  • 37

Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

[youtube:3cw9jfwc]http://www.youtube.com/watch?v=nQBIPGiNF_8[/youtube:3cw9jfwc]

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

Już dawno widziałam na YT filmy tej dziewczyny i zawsze coś mnie w nich bardzo irytowało. Teraz już wiem co... Co kilka wyrazów mówi "aaa" i w pewnym momencie tylko na tym skupiała się moja uwaga!
A informacje które przekazała w 18 minut, można było powiedzieć w max 5 min, więc pomimo pewnej wiedzy, jaką niewątpliwie posiada, na pewno nie będę zaglądać na jej kanał Cenię sobie gdy ktoś potrafi zwięźle przekazać informacje.

Mademoiselle

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

Bardzo wkurzające to \'am\' , no i mówi tak jakby była zestresowana albo było by jej zimno..ale gratuluje wiedzy i odwagi żeby się nagrać do internetu.

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

nie lubie jej filmików

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

Nigdy nie widziałam jej filmików

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

Również nie mogę dobrnąć do końca.  

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

Nigdy nie widziałam jej filmików
2015-09-25 19:57:37 autor Olusska24

ja własnie teraz spotkałam się z jej filmikami pierwszy raz :)

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

ciekawe, nigdy nie widziałam jej filmików

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

Chyba najczesciej popelniany blad to zapominanie o zmyciu makijazu lub niedokladne jego zmywanie- ja uzywam do tego plynu micelarnego z bielendy, bo czuje ze skora jest odswiezona :) i wypryskow pojawia sie znacznie mniej :)

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

moim zdaniem trzeba złuszczać też stary naskórek, ja używam raz w tygodniu peeling teraz mam akurat mikrodembrazje z bielendy i sprawdza się bardzo dobrze. Ogólnie slyszałam też ze nie można myć twarzy wodą z kranu, ale ja tego niepraktykuję. A jakie są wasze opinie na ten temat ? 

Re: Najczesciej popelniane bledy w pielegnacji cery

podkładnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: