Jak zapuszczać włosy- triki

  • 2015-10-05, o 20:33
  • 40
  • 12 324
  • 32
  • 39

Jak zapuszczać włosy- triki

Czy znacie jakieś triki wspomagające zapuszczanie włosów? 

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Olejowanie, suplementacja - u mnie Silica, kiedyś Merz Special... ale to drugie to droższa impreza. Regularny masaż skóry głowy. Można zaopatrzeć się w ampułki z koktajlem witamin i innych substancji odżywczych. I dużo warzyw. O zdrowej diecie chyba już nie muszę wspominać, bo nasze włosy, paznokcie i cera to wypadkowa tego, co wkładamy do żołądka. To moje sposoby. Chętnie poczytam o innych.

Edit: o maskach i odżywkach zapomniałam.

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Są wcierki, które wspomagają porost. Jeśli chodzi o tabletki to polecam Biotebal. Włosy po nich rosną jak szalone.

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Są wcierki, które wspomagają porost. Jeśli chodzi o tabletki to polecam Biotebal. Włosy po nich rosną jak szalone.

2015-10-05 21:13:16 autor

Wcierki, tabletki i maski na bazie olejku rycynowego to wedlug mnie najlepsze opcje:)

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

ooo ciekawy temat ;) chętnie poczytam

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Słyszałam coś o tabletkach Calcium Pantothenicum Jelfa , podobno tanie a dobre(y) Napiszę więcej jak kupie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

U mnie wcierka Jantar dużo dała jednak w 1 miesiącu, później wzrost ustał Polecam drożdże Lewitan

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Głównym trickiem jest nie scibabie5ich co miesiąc ;)

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

przede wszystkim ograniczona stylizacja, aby nie było potrzeby częstego podcinania włosów

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Te tabletki Biotebal ile kosztują?

Re: Jak zapuszczać włosy- triki

Mi bardzo Biotebal pomógł na wypadające włosy po dłuższym pobycie w szpitalu, przy okazji troche jeszcze podrosły i jestem bardzo zadowolona :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: