Hakuro H18

  • 2015-10-07, o 18:10
  • 43
  • 16 062
  • 32
  • 39

Hakuro H18

Hej

 

Czy ktoś z was ma ten pędzelek jezyczkowy do podkładu? Mam zamiar sobie sprawić taki, bo podobno świetnie się takim typem pędzla nakłada kremy BB, ale opinie o tym Hakuro są różne... sprawdza się na codzień czy nie ma sensu wydawać na niego kasy?

Re: Hakuro H18

Moja kosmetyczka go ma i w sumie jak kiedyś o niego pytałam to ma różne odczucia, czasem jest naprawdę pomocny a czasem nie może go okiełznać, wszytsko zależy od rodzaju podkładu :)

Re: Hakuro H18

ja mam pędzel języczkowy ale innej marki. Podkład się nim średnio nakłada (dużo lepsze są flat topy), myśle że z kremami BB będzie podobnie, ale za to takie pędzle świetnie nadają się do nakładania maseczek ;) 

Re: Hakuro H18

nie s[rawdza się najlepiej

Re: Hakuro H18

nie jestem przekonana do tego pędzla

Re: Hakuro H18

Moim zdaniem nie ma sensu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Hakuro H18

Osobiście nie przepadam za tego typu pędzlami tzn. o jajeczkowym zakończeniu. Do podkładu używam typowego buffing brusha o owalnym kształcie przeznaczonego do podkładów w płynie (używam podkładów o bardzo płynnej konsystencji) albo czasem flat topu duo fiber.

Jana

Re: Hakuro H18

Myślę, że najważniejsze jest to, żeby dany pędzel odpowiadał konsystencji i pozostałym właściwościom podkładu, no i osobistym preferencjom osoby, która go używa, bo niektórym po prostu pewne typy pędzli nie przypadają do gustu.

Jana

Re: Hakuro H18

Wydaje mi się, że on jest zbyt płaski. Miałam go w rękach i nie przypadł mi do gustu. Zobacz sobie pędzel Glambrush SS4, który wydaje się dużo większy i grubszy przez co lepiej będzie się nakładać podkłady. 

Re: Hakuro H18

Nie lubie pedzli jezyczkowych

Re: Hakuro H18

Moim zdaniem pedzle jezyczkowe maja bardzo male zastosowanie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: