Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

  • 2015-10-07, o 09:11
  • 55
  • 15 964
  • 36
  • 49

Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

Jak skutecznie oczyszczać buzię by pozbyć się całego świństwa z twarzy i ewentualnie przy okazji zwęzić rozszerzone pory?

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

U mnie świetnie sprawdza się parówka z koprem włoskim, później mocny peeling, maseczka nawijżająca i na koniec umycie twarzy zimną wodą

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

Ja wolę się jednak udawać do ksometyczki, wszystko odbywa się sterylnie, bezpiecznie i nie ma ryzyka, że pojawi się podrażnienie. Na pewno jest to najlepszy wybór dla każdego, kto chce szybko mieć efekty swojego oczyszczania!

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

ja lubię OCM, peeling enzymatyczny, parówkę, maseczkę oczyszczającą--> co jakiś czas robię któryś z tych zabiegów, efekty widać ale konieczna jest systematyczność i cierpliowość bo na efekty trzeba trochę poczekać

 

i codziennie wieczorem używam specjalnego żelu z drobinkami do mycia twarzy ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

Oczyszczanie OCM, peeling korundem, maseszki z Banii Agafii taka jest teraz moja akutalna pielęgnacja w walce z niedoskonałościami.

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

A jak zwężać pory na skórez twarzy? Jakieś olejki na to dodatkowo stosujecie?

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

są różne kremy na zwężanie porów  :) ja z własnego doświadczenia do walki z pryszczami polecam plasterki z Synergenu (Rossmann) przykleja się je punktowo oraz glinki- najlepsza jest szara.

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

a robicie może regularnie mikrodrmabrazje czy coś podobnego? ja lubię takie zabiegi i i ch efekty, ale niestety nie stać mnie na takie luksusy co miesiąc- bo tak często powinno się takie zabiegi wykonywać...

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

Ja na pryszcze i inne niespodzianki moge polecic cala serie ziaja med kuracja antybakteryjna :)

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

Chodziłam jakiś czas temu co miesiąc na mikrodermabrazję (mam kartę stałego klienta i super zniżkę na ten zabieg:)). Widziałałam efekt, ale bardziej po stronie odmładzającej, a oczekwiałam pozbycia się wągrów. Kosmetyczka poleciła mi glinkę zieloną (najlepiej kupioną w aptece), ona fajnie wysusza pryszcze. Obecnie używam też kremu Ziaja z liściem Manuka na noc, bardzo go polecam. Zawiera kwas migdałowy, który w moim przypadku szybko usuwa powstające pryszcze. Używałam też swojego czasu plastrów na wągry (firmy Beauty Formulas), ale nie bardzo widziałam efekty. Tylko raz zdarzyło się, że wągry pozostały na plastrze:(

Re: Wągry, pryszcze i inne paskudztwa

Na szczęście nie mam takich problemów i jakoś nigdy nie miałam. Maski oczyszczające i peelingi enzymatyczne skutecznie uniemożliwiają takim "gościom" inwazję na moją cerę. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: