Świeży, rozświetlający makijaż

  • 2015-10-05, o 20:34
  • 33
  • 10 115
  • 27
  • 31

Świeży, rozświetlający makijaż

Co możecie zaproponować z asortymentu kosmetyków, które dają efekt świeżej i promiennej cery?

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

Ja używam kremu rozświetlającego-nawilżającego z Avonu. U mnie sprawia się genialnie. Krem bb daje piękne rozświetlone wykończenie, ale trzeba dobrać do swojej skóry. Są też bazy rozświetlające, które mogą podkręcić efekt glow. TAk właściwie to zdrowa skóra właśnie jest rozpromieniona. Używanie serum też nie zaszkodzi. Moje z Bioliq rewitalizujące pięknie rozświetla moją cerę. No i na koniec banał, bo - rozświetlacz. TEn nakładany w niewielkich ilościach na miejsca strategiczne potrafi zdziałać cuda. 

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

Podkład rozświetlający, jakiś puder. Ja polecam puder Paese rozświetlająco kryjący, który daje piękny efekt glow bez drobinek brokatu.

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

Dobry efekt daje również maseczka rozświetlająca. Koniecznie użyj korektora pod oczy, różu i rozswietlacza. I przede wszystkim.... wyspij się :)

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

Róż dobierz do koloru skóry po uszczypnięciu, wtedy będzie to ten młodzieńczy odcień, bardzo fajnie się będzie prezentował na twarzy

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

Dobry efekt daje również maseczka rozświetlająca. Koniecznie użyj korektora pod oczy, różu i rozswietlacza. I przede wszystkim.... wyspij się :)
2015-10-06 08:20:13 autor AgataR

Ostatnia propozycja chyba najlepsza (y) dobrze dobrany roz i rozswietlacz tez daja sporo :)

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

oczywiście delikatny

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

Róż I rozświetlacz I wsio

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

błyszczyk z catrice. Kolory są takie lekkie, brzoskwiniowo-różowe :) I jasne cienie do powiek

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

podkład nawilżająco-rozświetlający, delikatny satynowy puder wykończeniowy i brzoskwiniowy róż :)

Re: Świeży, rozświetlający makijaż

krem CC i rozswietlacz
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: