czyszczenie / piaskowanie zębów.

  • 2015-07-01, o 17:00
  • 63
  • 27 643
  • 39
  • 53

ja chodzę 2 razy w roku, u mnie wystarczy wypiaskować- nie muszę wybiwelać, ale na ciodzien używam past wybielających, piaskowanie nie boli, to jak mycie zębów jakimiś kuleczkami, rózne smaki są miętowy, wiśniowy, ostatnio miałam truskawkowy mniam :D żeby po tym są mega wyczyszczone. warto też odrazu kamień sobie sciągnąc z zębów :)

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Ja robię piaskowanie raz do roku, zazwyczaj przed wakacjami to robię, ale można też robić częściej, zależy od tego jak szybko zbiera się danej osobie kamień, bo niektórym bardzo szybko, mi nie tak mocno, więc nie muszę tego często robić. 

Dentystka czyściła mi kiedyś zęby taką gumeczką i efekt był zadowalający

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

gumeczką a możesz cos więcej na ten temat napisać ?

A bardzo to drogie?

mi dentysta ściąga taką gumką

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Nie lubie sciagania kamienia z zebow :/

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

dziewczyny, dajcie więcej info, a o jaką gumeczkę chodzi? jak taki zabieg wygląda i ile kosztuje?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja robiłam piaskowanie w Poznaniu, w przychodni na osiedlu Bamberski Dwór, mogę polecić :) Byłam zadowolona, trochę uciążliwe po tym zabiegu było to, że przez jakieś 2-3 tygodnie zęby i dziąsła były nadwrażliwe, ale to mija. Sam zabieg nie jest bolesny i miałam smak truskawkowy. Wygląda to mniej więcej tak, że dentysta ,,spryskuje" zęby z takiej niby rurki pod ciśnieniem. Ja jednak, mimo, że byłam zadowolona, nie korzystałam więcej z takiego zabiegu, ponieważ u mnie nie jest on konieczny, wolno zbiera mi się osad i kamień nazębny i w zupełności wystarczają dobre pasty wybielające. Za zabieg płaciłam chyba 110 zł, o ile dobrze pamiętam.
Jana

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

najlepiej sciagac co pol roku

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: