Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

  • 2012-10-20, o 19:37
  • 49
  • 21 140
  • 32
  • 41

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

No ale jak ktoś ma małe oczy, to kredka niekiedy bywa zbawienna.

A ściąganie to łatwizna, w Rossmanie są takie paytczki specjalnie pod demakijaż oczu i tą spiczastą końcówką z micelarką da się usunąć co zostanie.

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

Ja tego nie stosuję, bo jakoś nie specjalnie mi się to podoba. Wolę zaznaczyć kredką dolną powiekę. Kiedyś coś tam próbowałam i najbardziej trwałą była na linii wodnej kredka żeklowa, ja miałam z Avonu. 

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

Używałam kredki na linii wodnej początkowo białej, a później przerzuciłam się na cielistą i zdecydowanie taką wolę. Jednak nie znalazłam kredki, która utrzymywałaby się jakoś wybitnie długo. Muszę się zapoznać z tą z Avonu żelową, bo słyszałam, że rzeczywiście dobre są te kredki.  

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

używam cielistych kredek :) albo delikatnie rozowych, perłowych :) nigdy białych

dobry płyn micelarny i powinno byc ok

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

Z kredek do oczu to najbardziej czarna ale chcę wyorobowac cieliste

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

cieliste też sa podobno super do powiększenia oczu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

Bardzo lubię cieliste kredki. Bardzo odświeżają makijaż, usuwają oznaki zmęczenia i przekrwienia oczu. Generalnie jeśli jestem bardzo niewyspana i zmęczona to taka kredka doprowadza moje oczy do porządku.

Re: Podkreślanie i demakijaż linii wodnej

kiedyś uzywałam często teraz nie uzywam

Używam białej kredki Bell- ciemnych nie lubię, zmniejszają mi oczy, z demakijażu nie mam problemu, nalewam troszkę płynu na patyczek do demakijażu i delikatnie ścieramy resztki z linii
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: