Wieczór Panieński pomysł ?

  • 2015-10-05, o 17:36
  • 39
  • 12 247
  • 25
  • 37

Wieczór Panieński pomysł ?

Hej,

 

Co myślicie o tym aby na wieczór panieński wynając striptizerów ? znalazłam ciekawą ofertę tutaj usunięto reklamę. Macie jakieś inne pomysły ?

Hej , wszystkim !

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Ja wybieram sie w przyszłą sobote na panienski, jednak bez takich atrakcji :))

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Nie mam żadnego pomysłu, więc raczej nie pomogę :) Nie szykuje mi się też żaden panieński, więc niestety nawet nie wiem, co teraz jest w modzie (doh)

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Spa.

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Co kto lubi ale ja bym się raczej nie zdecydowała. Nie bawi mnie to kompletnie. Wolałabym już pójść na jakąkolwiek imprezę a najlepiej zrobić babski wieczór z dobrym winem i żarciem.

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

To zależy ile chcecie przeznaczyć pieniędzy. Mozna umowic np sesje zdjęciową, wynająć tramwaj/limuzyne, pojsc do klubu na imprezę albo zorganizować cos w domu.... Jak jest ładna pogoda to mozna wybrac sie nad jezioro albo spędzić bardziej aktywnie czas. Pomysłów jest bardzo duzo...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Co kto lubi ale ja bym się raczej nie zdecydowała. Nie bawi mnie to kompletnie. Wolałabym już pójść na jakąkolwiek imprezę a najlepiej zrobić babski wieczór z dobrym winem i żarciem.

2015-10-05 22:50:22 autor

Ja tak samo;)

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Co kto lubi ale ja bym się raczej nie zdecydowała. Nie bawi mnie to kompletnie. Wolałabym już pójść na jakąkolwiek imprezę a najlepiej zrobić babski wieczór z dobrym winem i żarciem.

2015-10-05 22:50:22 autor

ja również mam takie samo zdanie a wynajmowanie striptizerów czy też w przypadku panów striptizerek różnie może się skończyć z reguły niekoniecznie dobrze ,a potem się dziwić że ktos kogoś zdradził i się z kims przespał , dla mnie to głupi pomysł ale kto jakie "atrakcje " woli.

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Wieczór panieński i kawalerski ma wyglądać tak, aby pożegnać się z rzeczami po zmianie stanu. Więc striptizerzy, kluby, wariactwo do bladego świtu na Rynku, dlaczego nie? :D

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Dla mnie to ani zabawne ani przyjemne. Ja osobiście byłabym wkurzona taką atrakcją dla siebie, a mój chłopak to może zapomnieć też o takich przeżyciach. Można spotkać się po prostu jak zawsze, napić, powygłupiać.

Re: Wieczór Panieński pomysł ?

Wolałabym iść do klubu i potańczyć
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: