Pędzle Sigma

  • 2015-09-06, o 12:13
  • 42
  • 17 186
  • 31
  • 33

Pędzle Sigma

Macie pędzle firmy Sigma? Są warte swojej ceny? 

Re: Pędzle Sigma

oj te pędzle to moje marzenie.. ;)

Re: Pędzle Sigma

Oj, nie. :) Budżet nie pozwala, dopiero zbieram na Zoevę. Ale pędzle Sigma są popularne niczym MAC i powszechnie mówi się, że są lekko za MAC, ale cenowo znacznie korzystniej. Tak czy inaczej, to już jest ta półka pro jeśli chodzi o akcesoria do makijażu. :)

Re: Pędzle Sigma

Nie miałam jeszcze żadnych pędzli Sigmy ale marzy mi się jakiś z nich już od dłuższego czasu, jednak najbardziej podobaja mi się już całe, skomponowane zestawy w tubach :)

Re: Pędzle Sigma

TAk się zastanawiam, czy gdyby budżet nie liczył się to jakiej firmy pędzle bym wybrała. I chyba jednak skłaniam się ku Nanshy i Zoeva. A z naszych polskich to Kavai. 

Re: Pędzle Sigma

ja równiez tak jak wiele osób patrze na wykonanie pędzla ,kavai mam trzy i co do ich włosia nie mam zarzutu tak do ich skuwek które sa z aluminium juz tak .na moich pędzlach widac takie małe zarysowania i jakby maleńkie kropeczki praktycznie wszędzie ( a mam je ogólnie jakieś 4 miesiące i  nie ma takiej mozliwości zebym to ja je zarysowała ,zreszta takie do mnie juz przyszły) ,jednak aluminium jest słabsze i bardziej podatne na wygięcia czy zarysowania niz nikiel ,wiec zdecydowanie wole pędzle z takimi skuwkami .

Re: Pędzle Sigma

Mam tylko te z 3dhd jestem bardzo zadowolona :-) chociaz nie sa niezbędne, to myślę ze warto je mieć :-)

Re: Pędzle Sigma

TAk się zastanawiam, czy gdyby budżet nie liczył się to jakiej firmy pędzle bym wybrała. I chyba jednak skłaniam się ku Nanshy i Zoeva. A z naszych polskich to Kavai. 

2015-09-07 14:49:10 autor perla

 

Jakby budżet się nie liczył, to miałabyś komplet z Hakuhodo albo od Toma Forda. ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzle Sigma

Piękne są te pędzle i na pewno bardzo dobre jakościowo. Oglądałam wiele filmików z recenzjami oraz makijaże wyczarowane tymi cudeńkami. Jednak gdybym miała określoną sumę pieniędzy to wolałabym chyba kupić kilka tańszych pędzli, np Nanshy niż jeden czy dwa z Sigmy.

Re: Pędzle Sigma

zastanaiwm sie nad testowaniem

Re: Pędzle Sigma

Piękne są te pędzle i na pewno bardzo dobre jakościowo. Oglądałam wiele filmików z recenzjami oraz makijaże wyczarowane tymi cudeńkami. Jednak gdybym miała określoną sumę pieniędzy to wolałabym chyba kupić kilka tańszych pędzli, np Nanshy niż jeden czy dwa z Sigmy.

2015-09-08 09:06:37 autor

mam takie same zdanie, ale w mojej kolekcji nie może zabraknąć pędzla Sigmy ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: