Caouflage Crem Catrice

  • 2015-09-08, o 14:07
  • 56
  • 21 279
  • 31
  • 43

Camouflage Crem Catrice

Mam, używam i polecam! Co o nim sądzicie? Znacie coś jeszcze lepszeo w podobnej cenie? Według mnie jest fenomenalny. Zakryje niemal wszystko. Nie nadaje się natomiast pod oczy, ale tego po tak dobrze kryjącym produkcie mozna się było spodziewać. :-)

Re: Caouflage Crem Catrice

Mam i bardzo lubię, świetnie wszytsko kryje a do tego badzo bardzo wydajny i w naprawde świetnej cenie (y)

Re: Caouflage Crem Catrice

Jasne, że lubię, to świetny kamuflaż w dobrej cenie. Bardzo długo się utrzymuje, ładnie łączy z podkładami. Czego chcieć więcej? :) Nie znam nic równie dobrego w tej cenie.

Re: Caouflage Crem Catrice

Skład wydaje się w miaaaarę OK:

Nie znaleziono substancji alergicznych. Znaleziono substancje szkodzące dzieciom: (TALC). Nie znaleziono innych ostrzeżeń. Znaleziono substancje komedogenne: (PETROLATUM, TALC, TOCOPHEROL, ALLANTOIN, ASCORBIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, ISOPROPYL MYRISTATE). Znaleziono konserwanty: (PHENOXYETHANOL).

 

Zastanawiam się nad długością utrzymania sie na skórze. Nie robi niespodzianek po kilku godzinach? Nie ciemnieje/pomarańczowieje na skórze z czasem?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Caouflage Crem Catrice

Riley - nie. :-) Naprawde dobrze i długotrwale kryje. Np. ja dziś użyłam go o godzinie 8:30 i niedoskonałości dalej nie widać, a niedawno wróciłam do domu i już jest wieczór. Nie zmienia koloru. :-)

Re: Caouflage Crem Catrice

fajny gęsty kamuflaz choć jest bardziej kremowy niż inne droższe kamuflaże co też przekłada sie na siłę krycia ale w takiej cenie jak najbardziej godny polecenia, zdaża sie ze uzywam go równiez pod oczy i tam równiez super sie sprawuje, według mnie mógłby byc w mniejszej pojemności bo mnie akurat (nie wiem jak u innych dziewczyn) ciezko będzie go zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia ,mój który teraz właśnie uzywam za miesiąc będę musiała wyrzucić a została mi jeszcze ponad jedna trzecia opakowania .

a co do składu to nie ma najlepszego bo oprócz szkodliwego talku i tego co napisała Riley zawiera 6 zapychaczy :petrolatum (wazelina ), parafine ,Paranum Liquidum (olej parafinowy),ozokerite (wosk ziemny) ,Candelilla wax Euphorbia cerifera(wosk ) ,alba beeswax (wosk pszczeli), carnauba copernicia cerifera wax(wosk carnauba) choc przynajmniej te trzy ostatnie są naturalnego pochodzenia. także skład tego kamuflażu to w większości substancje ropopochodne i woski.

Re: Caouflage Crem Catrice

Mam ten produkt, używam i całkiem dobrze mi się sprawuje, ale powiem szczerze, że mi jakoś AŻ tak fenomenalnie nie zakrywa wszystkich niedoskonałości jak wszyscy chwalą, no że tak powiem dupy nie urywa.

Kamila.

Re: Caouflage Crem Catrice

Super produkt ;)

Re: Caouflage Crem Catrice

mnie nie do końca zachwyca jego trwałośc

Re: Caouflage Crem Catrice

super produkt ale schodzi w ciągu dnia

Re: Caouflage Crem Catrice

A u mnie dobrze się trzyma cały dzień
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: