Kosmetyki Cien

  • 2012-05-08, o 23:29
  • 41
  • 28 083
  • 22
  • 34

Kosmetyki Cien

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie:) szukam informacji na temat kosmetyków Cien.. do tej pory używałam szamponu, żelu i masła do pielęgnacji ciała i jestem bardzo zadowolona ale pytanie czy któraś z Was używała ich kosmetyków do make up\'u?:) bo mają teraz w lidlu promocję i absolutnie wszystko co potrzebne (podkłady cienie mascary itp) tylko nigdy ich nie miałam więc nie wiem czy są dobre... możecie coś powiedzieć na ten temat?:)

Re: Kosmetyki Cien

witaj Karinko:)..ja wlasnie dzisiaj bylam w lidlu i w oko rzucil mi sie krem a dokladnie to,co mial w skladzie-mianowicie kwas hialuronowy i koenzym Q10..czytalam dzisiaj opinie o produktach Cien i np płatki kosmetyczne i wiele innych kosmetyków ,smiało mozna porownac do tych z górnej półki a i tak wypadaja o niebo lepiej mimo niskiej ceny..jutro mam zamiar zakupic sobie ten krem .pouzywam i dam znac..kiedys mialam krem nawilzający z kielkami pszenicy i olejem z pestek winogron.byl swietny,ale od tamtej pory juz go nie widzialam..ooooo kosmetyki do make\'up ..ani razu nie widzialam u mnie w lidlu ,owszem w aldiku spotkalam sie z całą gamą kosmetyczną Lacurą mialam pare produktów i te były dobrej jakosci..podejrzewam,ze te Cien tez beda bardzo dobre..popatrzec sobie np na składy w kremach ,to taki loreal ,garnier i inne sie chowają..

Re: Kosmetyki Cien

czyli warto po nie iść?:) bo umówmy się, jeżeli są naprawdę dobre.... to mascara za 7 zł czy podkład za 10 to naprawdę fajna cena:)) pytanie tylko czy one już zostaną w ofercie lidla czy to tak jednorazowo..:/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki Cien

czyli warto po nie iść?:) bo umówmy się, jeżeli są naprawdę dobre.... to mascara za 7 zł czy podkład za 10 to naprawdę fajna cena:)) pytanie tylko czy one już zostaną w ofercie lidla czy to tak jednorazowo..:/

1KarinaK

nie wiem czemu,ale ja zauwazylam ,ze wiele produktów bylo bardzo dobrych,które szybko zniknely z lidlowskich półek a były wlasnie jednorazowo..albo po bardzooo długim okresie czasu powracały..ja mialam tusz z aldika z lacury..raz mi sie trafil ,pozniej juz tez nie widzialam..:::):)

Re: Kosmetyki Cien

bo to chyba taka strategia jakaś dziwna żeby ludzie wracali.. w końcu lidl jest poniekąd znany właśnie z tych swoich tematycznych tygodni:) jak mój ukochany zobaczył że jest "tydzień meksykański" to się doczekać nie mógł!:) może to ma tak działać?

Re: Kosmetyki Cien

no jedno jest pewne..ich kosmetyki ,czy te pielegnacyjne czy kolorówka ,(z ta sie w lidlu jeszcze nie spotkalam)u mnie w lidlu ludzie potrafia wykupic w ciagu tygodnia...ostatnio zakupilam zajeb....dziurkowane rajstopy ,a ze byly tanie jak barszcz kupilam tylko 1 ..(mialam mieszane uczucia co do jakości)nastepnego dnia,zorientowawszy sie wczesniej ze sa dobre,polecialam dokupic i juz nie bylo mego rozmiaru..i tak mam ze wszytskim co mi sie spodoba,co upoluje heheh..

Re: Kosmetyki Cien

to akurat znam!;)) w sumie to już tyle razy miałam taką sytuację gdzie jakość okazywała się dobra że powinnam kupować od razu po 2, 3 sztuki ale nie.. zawsze tak samo:P a sprzęt dla facetów leży i leży.. oni nie mają tego problemu:P

Re: Kosmetyki Cien

pierwsze słysze o tych kosmetykach

Re: Kosmetyki Cien

Dostępne są w lidlu. Ja miałam jedynie lakier do paznokci i szału nie było ;p

Re: Kosmetyki Cien

Nie przepadam za takimi dyskontowymi kosmetykami. Zazwyczaj są slabej jakości

Re: Kosmetyki Cien

Dostępne są w lidlu. Ja miałam jedynie lakier do paznokci i szału nie było ;p

2015-09-04 14:58:12 autor AniaLadyMakeUp

Chodzi o ten lakier od Wibo? Sama marka szału nie robi, a w Lidlu dali na dodatek jakieś dziwne kolory  :\

W dyskontowych lakierach zostaję jednak przy Biedronce i ich Be Beauty (bell)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: