Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

  • 2012-04-03, o 18:47
  • 43
  • 18 690
  • 26
  • 39

Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

Dziewczyny poszukuje naprawde dobrego skutecznego kremu na przebarwienia posloneczne ,mozecie cos dobrego polecic?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczn

Z farmony jest krem likwidujący przebarwienia i serum punktowy, właśnie ich używam. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35590

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczn

A stosowałaś coś wcześniej? Zobacz sobie serię white&beauty, podobno dobry jest ten tonik wybielający z kwasami AHA.

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

nie mam pojecia co polecic

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

A stosowałaś coś wcześniej? Zobacz sobie serię white&beauty, podobno dobry jest ten tonik wybielający z kwasami AHA.

2012-04-15 12:55:57 autor brzooska

Też słyszałam o czymś z kwasami AHA :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

To co się sprawdza u jednego, może zaszkodzić np. tobie. Najlepiej idź do dermatologa, obejrzy skórę i zaproponuje konkretne produkty. 

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

spróbuj serum od bielendy na przebarwienia, ja miałam z tym wielki problem ale serium zniwelowało te najbardziej widoczne plamy :)

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

spróbuj serum od bielendy na przebarwienia, ja miałam z tym wielki problem ale serium zniwelowało te najbardziej widoczne plamy :)

2015-09-05 09:58:23 autor elizaamak

od bielendy to masz na mysli SKIN CLINIC PROFESSIONAL Aktywne serum rozjaśniające ANTI-AGE dzień/ noc ??

ja stosuję to srum od jakiegoś tygodnia, jeszcze poki co przebarwienia są, pewnie trzeba ciut dłużej stosować, ale widzę, że skóra nabiera blasku i jest ładnie nawilzona.

więc poki co mogę polecić.

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

To co się sprawdza u jednego, może zaszkodzić np. tobie. Najlepiej idź do dermatologa, obejrzy skórę i zaproponuje konkretne produkty. 

2015-09-02 09:22:52 autor perla

dokładnie

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

spróbuj serum od bielendy na przebarwienia, ja miałam z tym wielki problem ale serium zniwelowało te najbardziej widoczne plamy :)

2015-09-05 09:58:23 autor elizaamak

od bielendy to masz na mysli SKIN CLINIC PROFESSIONAL Aktywne serum rozjaśniające ANTI-AGE dzień/ noc ??

ja stosuję to srum od jakiegoś tygodnia, jeszcze poki co przebarwienia są, pewnie trzeba ciut dłużej stosować, ale widzę, że skóra nabiera blasku i jest ładnie nawilzona.

więc poki co mogę polecić.

2015-09-05 15:00:53 autor szalona20

Włanie widziałam ostatnio w sklepie to serum rozjaśniające i zastanawiam się czy nie kupić. Mam ogólnie cerę naczynkową prze co mam troszkę plam, do tego po opalaniu został mi trochę nierówny koloryt. Myślę że taki preparat mógłby pomóc

Re: Dobry sprawdzony krem likwidujacy przebarwienia sloneczne?

Powiedzcie cos wiecej o tym bielendowym serum! Slyszalam ze witamina C to witamina mlodosci- dziala nie tylko na rozjasnianie skory ale tez przeciwzmarszczkowo :) Zauwazylam ze to serum ma w skladzie stabilna witamine C, wiec to ogromny plus!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: