Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

  • 2011-10-20, o 15:35
  • 38
  • 11 882
  • 24
  • 30

Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Dziewczyny poszukuje jakiegos dobrego pudru brazujacego-ktory nie zapycha nie powoduje zaskornikow i nadaje ladny odcienZADEN POMARANCZ CZY CEGLA... Jaki polecicie ?bo zauwazylam ze czesto pudry brazujace powoduja zaskorniki...

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Spróbuj może Ziemi Egipskiej. Jest bardzo lekka i faktycznie nie zatyka porów - sama ją stosuje Nadaje delikatny kolor opalenizny, oczywiście w zależności jak dużo nałożysz, możesz uzyskać efekt dużo mocniejszy, chociaż mi np. dwie trzy warstwy wystarczają w zupełności Na filmiku z youtuba widać efekty jakie można uzyskać tym pudrem

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Ziemia Egipska jak najbardziej - z tym, że ja polecam IKOS, z którego korzystam już dosyć długo.
Sprzedawany jest w dwóch odcieniach - możesz dobrać idealny pod siebie. W Polsce ten kosmetyk robi wielką karierę, ale jest znany na całym świecie

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

wszyscy polecają Ziemię Egipską.. już byłabym skłonna ją kupić gdyby nie ta cena ;/

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Dziewczyny to bede musiala sprobowac tej ziemi egipskiej skoro tak polecacie a ziemia egipska ma tez odcienie chlodne? ,bo do mnie raczej pasuje Chlodny odcien brazu

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Dziewczyny to bede musiala sprobowac tej ziemi egipskiej skoro tak polecacie a ziemia egipska ma tez odcienie chlodne? ,bo do mnie raczej pasuje Chlodny odcien brazu

AiszkaArabskiSwiat

nie wiem ale raczej ma tylko jeden odcień ale poszukaj

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

ja mam bronzer do cery trądzikowej z essence (ta niebieska seria) jest on całkowicie matowy, posiadam odcień ciemniejszy z 2 możliwych i co najważniejsze - ma adnotację że nie powoduje zapychania porów, \'pomaga zapobiegać\', matuje i jest łagodzący. mam cerę trądzikową wrażliwą i tłustą, wszstkie obietnice są jak najbardziej spełnione

choć w opakowaniu wydaje się lekko pomarańczowy na twarzy wygląda bardzo naturalnie, może to zależy od mojego kolorytu cery latem ale dla bladziochów a tymbardziej na zimę nie wiem czy bym polecała - ale póki co nie testowałam w ten sposób więc nie wiem

jaśniejszy odcień odradzam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

ziemia egipska jest droga i dla mnie nie warta swojej ceny

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

brązującego ? lepszy jest transparentny

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Kobo ma bronzeryfajne

Re: Poszukuje dobrego pudru brazujacego nie zapychajacego

Dobry i tani jest puder brązujący z bell albo perełki z avonu :))

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: