Dzień matki

  • 2015-05-22, o 18:20
  • 61
  • 23 796
  • 40
  • 51

Dzień matki

hej, potrzebuje coś kupić mamie na jej dzień, ale przyznam szczerze, że jakoś nie mam zbyt dużego budżetu na to, macie jakieś pomysły? myślałam nad kremem do twarzy, którego w sumie już używa choć się już jej konćzy bielendy forte nano cel extreme, ale nie wiem czy nie będzie to wyglądalo jakbym nic wiecej nei mogła wymyślić:)

Re: Dzień matki

Myślę, że jeśli Twoja Mama lubi ten krem to będzie zadowolona :) i nie będzie to tak wyglądało bo jak wiadomo prezenty nie są najważniejsze :) lepiej kupić coś co wiesz, że się sprawdza, niż coś co miałoby leżeć nieużywane ;p

Re: Dzień matki

ja myślę, że najpiękniejszym prezentem na Dzień Mamy są kwiaty, jakiś mały słodki bukiecik, dzięki któremy Mama poczuje się szczęśliwa i doceniona....

 

Re: Dzień matki

Często kupuję mamie kremy na różne okazje bo wiem że się jej przydadzą i nigdy ich dość. Z resztą bez okazji też jej kupuję maski, ewentualnie użyczam swoje:) Tym razem kupiłam jej bieżnik na stół- kiedyś coś wspominała że sobie musi kupić. Ogólnie lubię praktyczne prezenty, a nie durnostojki, chociaż kwiaty i czekoladki to jedne z lepszych i popularnych prwzentów. 

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dzień matki

ja kupiłam czekoladki  ,krem do twarzy i do rąk

Re: Dzień matki

Najlepiej kupić coś co mama aktualnie potrzebuje, myślę że z takiego prezentu będzie się cieszyć najbardziej ;] Ja kupiłam swojej spinki i ozdoby do włosów 

Re: Dzień matki

Ja postanowiłam kupić bukiet i chyba jeszcze jakieś czekoladki albo może małego torta z napisem Dzień Mamy - jak gdzieś znajdę ;) Kosmetyków ma na tą chwilę zapas więc nie będę powiększać póki co kolekcji ;) sama lubię dostawać kwiaty i wiem że Mama  też więc postawiłam na "klasykę" :D

Re: Dzień matki

dzięki dziewczyny, w symie połączyłam Wasze propozycje i kupiłam: kwiaty, mały bukiecik stokrotek, ale za to bardzo słodki:) ulubione czekoladki i krem:) bardzo się cieszyła, więc ja również. Lubię robić prezenty i widzieć, że ktoś się na prawdę cieszy:)

Re: Dzień matki

Ja również skorzystałam z waszym posysłów i postawiłam na mały bukieci, ulubione słodycze a od siebie dodałam karte podarunkową (bo kosmetyków to ona ma sporo, więc nie wiedziałam co kupić :D) :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dzień matki

ja zawsze kupuje kremy

Re: Dzień matki

Moja mama zawsze życzy sobie kosmetyki, ewentualnie perfumy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: