Kosmetyki do ciała

  • 2013-07-04, o 08:46
  • 124
  • 42 675
  • 79
  • 71

Re: Kosmetyki do ciała

ja nigdy mam wrazenie nie moge sobie dobrac jakiegoś fajnego balsamu do ciała ,jak ma fajny zapach to zapycha i ma trzy parafiny w składzie albo jeszcze inne ciekawe składniki itp,moze nie powinnam aż tak patrzyć na skład tylko na zapach bo tak to nigdy nie kupie takiego jaki by mi sie (moze nie w 100% ale w większosći)podobał.

Re: Kosmetyki do ciała

Mnie skład zbytnio nie interesuje, ważne dla mnie jest żeby nawilżał/odżywiał i ładnie pachniał, np maliną, wanilią albo jak monte:) Zależy na jakie masła trafisz, niektóre wchłaniają się bardzo szybko np z Bielendy, a miałam kiedyś waniliowe z apteki ale nie pamiętam firmy, to trzeba było troszkę odczekać.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kosmetyki do ciała

Tesori ma taką nutkę w sobie, że momentalnie wyczuwam ją z jednego kilometra i uciekam przez mdłości. Polecam zwykłą ziaję np arganowy żel do mycia. Składu nasz płyn nie musi mieć doskonałego, on służy tylko do mycia. Wychodzę z założenia, że ważniejszy jest balsam. Nie mam zbytnio wymagającej skóry więc tu się nie wypowiem :-)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do ciała

Chyba sprawię sobie na próbę jakieś pachnące masło ;)

Teraz na lato fajny jest Dwufazowy złoty eliksir do ciała z serii golden oils Bielendy. Ładnie nawilża i rozświetla skórę :)

Re: Kosmetyki do ciała

noo ten złoty eliksir do ciaął jest extra, dobrze nawilża, z kolorem to jeszcze nie wiem, ale liczę na ładny koloryt przed latem^^

Re: Kosmetyki do ciała

Złoty eliksir brzmi bardzo zachęcająco... rzadko używam jakichkolwiek balsamów czy mleczek do ciała, ale może będę mieć okazję wypróbować ten złoty eliksir bo widzę ze bardzo go chwalicie :)

Re: Kosmetyki do ciała

Ja aktualnie uwielbiam balsamy i żele z firmy Wellness & Beauty ;)

Re: Kosmetyki do ciała

Ja latem do balsamu do ciała dodaję złotych drobinek, najczęściej jakiegoś sypkiego cienia i skóra pięknie połyskuje w słońcu.

Re: Kosmetyki do ciała

Ja latem do balsamu do ciała dodaję złotych drobinek, najczęściej jakiegoś sypkiego cienia i skóra pięknie połyskuje w słońcu.

2015-07-28 09:41:06 autor Paulina12345

Dlaczego wcześniej na to nie wpadłam, fajny pomysł :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: