L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

  • 2023-05-15, o 18:07
  • 7
  • 140
  • 7
  • 8

L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

Czy przy cerze wrażliwej też się sprawdzi?

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

W składzie są kwasy i sls, a cery wrażliwe mogą na nie różnie reagować :/

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

Czy przy cerze wrażliwej też się sprawdzi?
2023-05-15 18:07:49 autor marzena84p

Przy cerze wrażliwej polecam peelingi enzymatyczne, które nie wymagają mechanicznego pocierania i nie podrażniają 

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

Bardziej stawiałabym na peelingi enzymatyczne, ale delikatne peelingi mechaniczne, czasem też nie podrażniają.

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

Może podrażniać skórę wrażliwą. 

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

wygląda interesująco, ale nie widziałam go w sklepie hmmm

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

Miałam złuszczający tonik Loreal i byłam z niego zadowolona, ale żelu nie używałam. 

Re: L'Oréal - REVITALIFT Resurfacing Gel Wash - Złuszczający żel myjący do twarzy - 150 ml

wygląda interesująco, ale nie widziałam go w sklepie hmmm

2023-05-20 09:27:46 autor myhair

Może nie zwróciłaś na niego uwagi ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: